Snapchat Profiline Bakanlar – Kimler Bakmış?

Snapchat Profiline Bakanlar – Kimler Bakmış?

Snapchat profiline kimlerin girdiğini görmek mümkün mü? Profilime kimler bakmış? Snapchat profilimde kimler dolaşmış? Sorularınızın tamamını cevaplamaya çalışacağız.

 

Snapchat son zamanlarda popülerliğini yitiren ancak bir çok kullanıcının halen daha aktif olarak kullandığı bir sosyal mecra. Bu mecrada diğer sosyal medya platformlarına oranla biraz daha farklı. Gerek içerik paylaşımı gerek kişisel gizlilik olsun çok daha fazla ayrıcalık tanındığı için fotoğraf ve anlık hikaye paylaşımlarını sevenlerin vazgeçemediği bir sosyal medya mecrası. Snapchat uygulamasının asıl dikkat çekici noktası ise kullandığı yüz filtreleri. O kadar fazla ve güncelliğine koruyan yüz filtreleri ile karşımıza çıkıyor ki insanlar ister istemez snapchat kullanmaya başlıyor. Öyle ki zaman zaman snapchat filtrelerinin gözükmemesi durumları ile de karşılaşıyor. Ancak problemi Snapchat Filtreleri Neden Gözükmüyor  makalemizde yazanları okuyarak kolaylıkla çöze bilirsiniz.

Asıl soru ise şu; snapchat profilini kimler gezdi? Profilimi gezenleri görebilir miyim?

Snapchat Profilinize Bakanları Görmek

Profilinize girip sizlerin neler yaptığını araştıran insanlar olacaktır. Özellikle dikkat çeken bir profiliniz var ise bu kaçınılmazdır. Ancak Snapchat uygulaması bunu doğrudan görmenize olanak tanımamaktadır. Bu yüzden ek uygulamalara başvurmak gerekmektedir. Uygulamaların tamamı güvenli olmamakla beraber kullanabileceğiniz bazı uygulamaları aşağıda listeliyoruz. Bu uygulamaları kullanarak Snapchat profilinize girenleri rahatlıkla görebilirsiniz.

Snapchat Profile Girenleri Gösteren Uygulamalar

  • Get views for snap

Bu uygulama ile profilinize girenleri saati saatine görebilirsiniz. Ancak bazı dezavantajları var. Türkçe dil desteğinin olmayışından kaynaklı olarak uygulamayı kullanamayabilirsiniz.

  • Find Snapchat

Bu uygulama yetersiz Türkçe dil desteği ile karşımıza gelmektedir. İşlerinizin büyük bir çoğunluğunu bu uygulama sayesinde başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Uygulamanın ek özellikleri ile de sizi kendisine bağlaması kaçınılmaz. Öyle ki uygulamayı kullanan ve konumu sizin yakınlarınızda olan kişileri sizlere öneri olarak göstermektedir. Bu uygulama ile yakınlarınızda Snapchat kullanan var ise takip edebilirsiniz.

  • Find Nearby Snapchat

Profilinize bakanları gösteren bir uygulamadır. Bu uygulama saat saat ayırmak yerine topluca bir gösterim yapmaktadır. Özel olarak hikaye ayrımı yapmaksızın tüm hikayeleri tek bir çatı altında toplayarak size bu hizmeti sunmaktadır. Uygulama tamamen güvenilir olması açısından kullanılabilir ancak özelliğinin yetersizliğinden kaynaklı olarak tercih etmeye bilirsiniz.

Sizlere Snapchat hesabınıza girenleri ve profilinize bakanları nasıl görebileceğinizi anlatmaya çalıştık. Bu yazımızda bulunan uygulamaları kullanarak hesabınızı ziyaret eden snapchat kullanıcılarını rahatlıkla görebilirsiniz.

 

Yorum Yap
0 Yorum yapan