Snapchat Gizlice Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Snapchat Gizlice Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Snapchat’te size gönderilen snapleri yada birisi tarafından paylaşılan bir snapi nasıl bildirim gitmeden ekran görüntüsü alınır? SS alırken bildirim gitmesi nasıl engellerin? Bu konuda sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. 

Snapchat bir çok kişinin özel fotoğraf paylaşmak için kullandığı mecralardan bir tanesi olmakla beraber Instagram gibi anlık hikaye şeklinde de paylaşım yapılmasına olanak tanıyan bir platform. Bu platformda ekran görüntüsü almaya çalışıldığında karşı tarafa bildirim gidiyor ve kişiyi bilgilendirici şekilde uyarıyor.

Ancak bazı durumlarda ekran görüntüsü alındığında paylaşım yapana bildirim gitmeye biliyor. Bu durumlar nelerdir? Bildirim gitmemesi için ne yapabilirsiniz?

Instagram SS Alırken Bildirim Gitmesini Engellemek

Snapchat’teki bir paylaşımın ekran görüntüsü alacağınız da karşı tarafa bildirim gitmemesini istiyorsanız aşağıdaki adımları sırasıyla yapmanız gerekmektedir.

  • Ekran görüntüsü alacağınız paylaşımı bir defa görüntüleyin.
  • İkinci defa görüntüleme yapmadan önce internet bağlantınızı kesin.
  • İnternet bağlantınızı kestiğinizden emin olmak için telefonunuzu uçak moduna alabilirsiniz.
  • Uçak moduna alınan telefonun hem GPS hem Mobil erişim noktaları devre dışı kalacaktır.
  • Ardından az önce baktığınız Snapchat paylaşımına tekrar tıklayınız.
  • Artık ekran görüntüsü alabilirsiniz. Ancak ekran görüntüsü aldıktan hemen sonra uygulamadan tamamen çıkış yapınız ya da tamamen kapattığınızda emin olunuz.
  • Uygulamayı kapattığınızdan emin olduktan sonra İnternet bağlantınızı tekrar aktif edebilirsiniz.

Yukarıda anlatılanları sırasıyla uyguladığınızda karşı tarafa ekran görüntüsü alındı uyarısı gitmeyecektir. Böylelikle rahatlıkla Snapchat’te gizlice ss alabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan