Snapchat Aranan İsimleri Silme – Geçmişi Temizleme

Snapchat Aranan İsimleri Silme – Geçmişi Temizleme

Snapchat uygulamasında aram geçmişini temizlemek nasıl yapılır? Aradığımız isimleri nasıl sileriz? gibi sorularınıza cevap vermeye çalışacağız.

 

Snapchat uygulaması insanları arayıp eklediğimiz bir uygulamadır. Karşımıza önerilen insanlardan ziyade özel olarak arama kısmından arama yaparak kişilere ulaşırız. Ancak arama yaptığımız her isim arama geçmişinde tutulmaktadır. İlk başlarda çok problem yaratmasa da uygulamayı kullandıkça ve kişileri aradıkça artan arama geçmişi arşivi canınızı sıkacak seviyede artmış olabilir. Belkide gizlemek istediğiniz durumlar söz konusudur. Arkanızda iz bırak istemiyor olabilirsiniz. Böyle durumlarla karşılaşan insanların için Snapchat uygulamasının geliştirdiği bir özellik imdadına yetişiyor.

Snapchat Arama Geçmişini 4 Adımda Temizleme

Geçmişte aradığımız isimleri nasıl sileceğimizi anlatmaya çalışalım. Aşağıda yazılanları harfiyen uygulayarak arama geçmişinizi temizleyebilirsiniz.

  1. Uygulamaya giriş yaparak sol üstte bulunan Snapchat ikonuna tıklayın.
  2. Karşınıza gelen ekranda ayarlar yazısını göreceksiniz. Ayarlar kısmına giriş yapın.
  3. Siyah bir ekran ile karşılaşacaksınız. En alta indiğinizde Ön Belleği Temizle yazısına tıklayın.
  4. Hepsini Seç kısmına tıklayın ve tüm geçmişi temizleyin.

4 adımda tüm Snapchat arama geçmişinizden temizleyebilir Snapchatte kimleri aradığınızı gizleme derdinden kurtulabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan