Snapchat Hesabını Kalıcı Olarak Kapatmak Nasıl Yapılır?

Snapchat Hesabını Kalıcı Olarak Kapatmak Nasıl Yapılır?

Snapchat hesabınızı istediğiniz zaman kapatabilir ya da açabilirsiniz. Snapchat hesabı kapatılabilir mi ya da Snapchat hesabı nasıl kapatılır benzeri sorularınıza cevap bulacağınız bir yazı ile karşınızdayız.

Snapchat milyonlarca kişinin kullandığı anlık fotoğraf ve video paylaşma platformudur. Bu platform çoğu zaman eğlendirirken çoğu zamanda tatsızlıklar yaşamımıza sebep olabilmektedir. 

Tatsız durumlar ya da benzeri bir sebeple Snapchat hesabınızı kapatmak, Snapchat hesabınızı silmek isteyebilirsiniz. Sizlere silme işleminin nasıl yapıldığını anlatmaya çalışalım.

Snapchat Hesabımı Nasıl Silerim?

Snapchat hesabınızı silmek için öncelikle elinizin altında olacak bazı araçlar ve bilgiler olması gerekmektedir. Bunlar profili oluştururken kullandığınız telefon numaranız, email adresiniz ve kullanıcı adınızdır. Bu bilgilere ve araçlara erişiminiz var ise aşağıdaki adımları uygulayarak Snapchat hesabınızı kapatabilirsiniz.

  • Telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan bir web tarayıcısı açınız.
  • Arama motoru Google’a giriş yaparak accounts snapchat yazınız.
  • Snapchat web tarayıcısından giriş linkine tıklayarak sayfayı açınız.
  • Açılan sayfada hesabınıza giriş yapınız.
  • Ayarlar menüsüne tıklayarak en altta bulunan “Hesabımı Devre Dışı Bırak” yazısına tıklayarak hesabınızı kapatma eyleminde bulunabilirsiniz.
  • Kapatma linkine tıkladıktan hemen sonra onaylama email’i alacaksınız. Bu işlemi gerçekten yapmak istediğinizi onaylama mesajı olacaktır.
  • Eposta hesabınıza girerek devre dışı bırakma isteğini onaylayın.

Snapchat hesap kapatma işlemleri oldukça kolaydır. Yukarıda anlatılanları yaptığınızda kolaylıkla hesabınızı silmiş olacaksınız.

Yorum Yap
0 Yorum yapan