Twitter Profilime Kimler Bakmış, Profilimi Gezenleri Görmek

Twitter Profilime Kimler Bakmış, Profilimi Gezenleri Görmek

Twitter porfilinize girenleri nasıl öğrenebileceğiniz konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Profilime kimler bakmış, profilimde gezenleri nasıl görebilirim gibi sorularınıza cevap bulacaksınız. Öncelikle şunu bilmenizde yarar var, twitter profilinize girenlerin ve çıkanları sürekli olarak kayıt altına almaktadır. Bu yüzden kimler progilinize baktıysa görebilirsiniz. Ancak twitter uygulaması ile bunu görmeniz mümkün değildir. Twitter özel olarak bu özelliği uygulamasının içinde sizlere kullanabilmeniz için sunmuyor. Twitter profilinize bakanları görebilmeniz için yan uygulamaya ihtiyacınız olacak. Sizlere bu yan uygulamayı nasıl kullanacağınızı anlatmadan önce Twitterın bu özelliği neden gizlediğinden bahsetmeye çalışalım.

 

Twitter Profilime Girenleri ve Gezenleri Göremiyorum

Twitter bu özelliği sizlerin yararına kapatmıştır. Sebebi ise kişisel hayatın gizliliğine olan saygısından kaynaklanmaktadır. Öncelikle stalk yapanları sevindirecek olan bu bilgi aslında herkes için güzel bir gizlilik. Düşündüğünüzde kimlerin sizleri izlediğini kimlerin profilinize baktığını görebiliyor olmanız gerçekten özgür olmanızı engelleyecek bir durumdur. Ancak yan uygulamalar ile bu gizliliği ortadan kaldırmanız mümkün.

Twitter Profilime Kimler Bakmış Görme Programı

  • Twitter seen on profil
  • Who Stalk Your Profile
  • Detected Guest on Twitter
  • Find Twitter Stalker

Yukarı isimler yazan program ile Twitter profilinize kimler girdiğini görebilmeniz mümkün olacaktır. Ancak programları kullanmak gizliliği ve kişisel hayata olan saygıyı ortadan kaldıracağı için nasıl kullanıldığına dair detay bilgi vermemiz mümkün değildir. Ancak size yol gösterme adına bu bilgileri paylaşabiliriz.

Ayrıca bu tarz programları kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı durumlarda söz konusudur. Özellikle bahsetmek istiyoruz çünkü güvenliğiniz her zaman her şeyden daha önemlidir. Güvenliğinizi riske sokacak bir durumdan olabildiğince uzak durmak isteriz. Bu yüzden yukarıdaki programları kullanmadan önce iyice bir düşünmenizde fayda vardır. Twitter profilinize kimlerin girdiğini gösteren programlar genellikle hesap bilgilerinizin çalınmasıyla sonuçlanmaktadır. Programları kullanırken dikkatli olmalısınız. İşiniz bittikten hemen sonra programı silmeli ve şifrenizi değiştirmeniz gerekmektedir. Aksi halde güvenliğiniz tehlikeye girecektir.

Yorum Yap
0 Yorum yapan