Twitter Açıklama Özelliği Geliyor!

Twitter Açıklama Özelliği Geliyor!

Bu yazımızda Twitter açıklama özelliği hakkında bilgi vereceğiz. Açıklama özelliği nedir? Twitter açıklama özelliği nasıl kullanılır? Yeni gelecek olan Twitter Açıklama Özelliği ve detayları hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Twitter Sosyal Medya Dünyasında yerini yavaş yavaş kaybeden bir platform haline geldi. Öyle ki Instagram, Facebook, Youtube gibi sosyal mecraların çok gerisinde kaldı. Sebebi güncel sosyal medya kültürünü devam ettirememesi ve Sosyal medya liderlerinin yeni atılımlarına duyarsız kalması diyebiliriz.

Öyle olacak ki artık, rekabet içerisinde olduğu diğer platformların yaptığı atılımlara Twitter’da bir atılımla cevap vermek istiyor. Bu sebeple hem yeni güncellemeler hemde kullanıcı bazında deneyim iyileştirmelere başlayacağı açıklamasını yaptı.

Nedir?

Twitter Ceo’sunun son yaptığı açıklamayı inceleyecek olursak; Kullanıcıların paylaşmış oldukları Tweetler’e küçük eklemeler yapabileceklerini, bunun üzerine çalışma başladığını söyledi. Şuan için henüz beta aşamasında olan bu uygulama tam anlamıyla test edildikten sonra kullanıma çıkacağını da dile getirdi. Ayrıca güncelleme sadece Twitter açıklama özelliği ile kalmayacak, gönderilen Tweet’in düzenlemesi yapılabilecek. Böyle kullanıcılar yazım hatalarını gidermek için ya da buna benzer bir beyanı düzeltmek için Tweet’i silme durumunda kalmayacak.

Yorum Yap
0 Yorum yapan