Twitter Bildirimleri Nasıl Kapatılır?

Twitter Bildirimleri Nasıl Kapatılır?

Twitter bildirimlerini kapatmak için yapmanız gerekenler oldukça basit. Sizlere Twitter bildirimleri nasıl kapatılacağını anlatmadan hemen önce neden kapatılmalıdır biraz buna değinelim.

 

Twitter Bildirimler Neden Kapatmalıyım?

Twitter bildirimleri kapatmak isteminizin bir çok sebebi olabilir. Ancak bir sebep var ki gerçekten oldukça rahatsız eden bir durumdan kaynaklanmakta. Twitter takipçi sayınız arttıkça kişilerle olan etkileşim oranınız giderek artacak ve haliyle önüne geçilemez bir hal alacaktır. Evet bu durum güzel ve pozitif bir durum olsa da bildirimler açısından bakıldığında fazlasıyla can sıkıcı olabiliyor. Bildirimlerin kapatılmasının nasıl yapılacağı hakkında çok detaylı bilgi almak için okumaya devam edin.

Sürekli artan takipçi sayısının sonucunda oluşan etkileşimler telefonunuz information kısmını ya da tepesindeki bildirim kısmını dolduracak ve gerçekten sizin için çok önemli olan bildirimleri görmenizi engelleyecektir. Böyle durumlarda Twitter bildirimlerini kapatmak hayatı bir rahatlık sağlayacaktır.

Twitter Bildirim Kapatma Nasıl Yapılır?

Bildirimleri kapatmak için Twitter uygulamasında bulunan bildirimler sekmesine girmeniz gerekecek. Aşağıdaki adımları takip ederek bildirimleri nasıl kapatırım sorusunun cevabını bulabilirsiniz.

  • Twitter uygulamasına giriş yapın.
  • Ayarlar sekmesine tıklayın.
  • Açılan ekranda Bildirimler kısmına giriş yapın.
  • Anlık bildirimler bölüme geçiş yapın.
  • Açılan sayfada karşınıza farklı bildirim seçenekleri gelecektir.
  • Retweet bildirimlerini sessize almak, Beğeni bildirimlerini sessize almak, Direk Mesaj bildirimlerini sessize almak gibi bir çok seçenek ile karşılaşacaksınız.
  • Size uygun olan seçenekleri belirleyerek Twitter bildirimlerini sessize alabilirsiniz.
Yorum Yap
0 Yorum yapan