Swarm Dondurma, Swarm Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Swarm Dondurma, Swarm Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Dünyada milyonlarca kişinin kullandığı Swarm hesabını nasıl dondurabilir ya da silebilirsiniz? Swarm hesabını dondurmak diye bir şey yok ancak hesabınızı tamamen kaldırmak Swarm hesap silmek mümkün. Öyleyse sizlere nasıl yapılacağını anlatalım.

Telefonunuzdaki Swarm uygulaması ile hesabınızı silmeniz mümkün değildir. Hesabı silebilmek için önce bir web tarayıcısına ihtiyacınız vardır. Uygulama üzerinde hesabımı sil seçeneği aktif olarak gözükmediği için web sitesinden giriş yaparak Swarm hesabını silebiliriz.

Swarm Hesap Nasıl Silinir?

Aşağıdaki listede anlatılanları adım adım uygulayarak hesabınızı tamamen silebilirsiniz.

  1. Öncelikle yukarıda da bahsettiğimiz gibi bir web tarayıcısından Foursquare sitesini açın.
  2. Siteye hesap bilgileriniz ile giriş yapın.
  3. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Foursquare Account Delete tıklayın.
  4. Hesabınızı neden silmek istediğiniz ile alakalı sizlere sorulan soruları cevaplayabilir ya da boş geçebilirsiniz.
  5. Onaylama işleminden sonra Swarm hesabınız silinecektir.

Swarm Hesap Dondurma

Swarm uygulaması hesap dondurma özelliğini bünyesinde barındırmamaktadır. Herhangi bir şekilde web sitesinden de Swarm hesabı dondurma işlemi yapmak mümkün değil. Yapabileceğiniz tek şey Swarm hesabınızı kalıcı olarak silmek.

Facebook,Instagram, Twitter benzeri sosyal mecralarda hesap dondurma özelliği var iken Swarm hesap dondurma özelliğinin olmayışı kullanıcılar arasında tepki toplasa da, Foursquare şirketi bunun kullanıcıyı kendilerine bağlamaya yönelik bir politika olduğuna inanıyor. Swarm hesap dondurma özelliği yakın zamanda da geleceğe benzemiyor.

Yorum Yap
0 Yorum yapan