Whatsapp Web Nasıl Kapatılır?

Whatsapp Web Nasıl Kapatılır?

Whatsapp web uygulaması bilgisayarda web browser da açılan bir uygulamadır. Bilgisayar üzerinden açtığımız için bilgisayarı kullanabilecek herkes Whatsapp web de açtığınız oturuma erişebilir ve özel yazışmalarınızı görebilir. Bu nedenle Whatsapp web üzerinden oturum açtığımızda işlerimiz biter bitmez kapatmamız gerekmektedir. Peki Whatsapp Web nasıl kapatılır sizlere bunu anlatmaya çalışacağız.

 

 

Whatsapp Web Oturumunu Kapatmak

Whatsapp web oturumunu kapatmak için yapmanız gereken tek şey bilgisayar üzerinden açık olan oturum penceresine tıklamak ve profil fotoğrafınızın yanında bulunan alt alta üç noktaya tıklamak. Tıkladığınızda en alt kısımda çıkış yap yazısını göreceksiniz. Tıkladığınızda Whatsapp web oturumunu kapatmış olacaksınız.

Whatsapp Web Bilgisayarda Açık Kaldı Nasıl Kapatırım?

Whatsapp web kullandığınız bilgisayarda açık kalmış olabilir, kapatmayı unutmuş olabilirsiniz. Böyle durumlarda panik yapmanıza gerek yoktur. Oturumun asil sahibi cep telefonunuzda yüklü olan uygulamadır. Tüm erişim hakları telefonunuz üzerinden verebileceğiniz için telefonunuzdan Whatsapp uygulamasına erişiyor olabilmeniz Whatsapp web oturumu kapatmanıza yetecektir.

  • Öncelikle telefonunuzdan Whatsapp uygulamasına giriş yapın.
  • Uygulama ayarlar butonuna tıklayınız.
  • Açılan sayfada Whatsapp Web kısmını göreceksiniz. Giriş yapınız.
  • Karşınıza nerede oturum açık kaldıysa bununla alakalı size bilgi verecektir. Oturumu kapatmak istediğiniz yayıncı seçerek kapat butonuna tıklayınız.

Whatsapp web hesabını kapatmak gördüğünüz üzere oldukça kolaydır. Yukarıda anlatılanları yaptığınızda kolaylıkla açık oturumlardan çıkış yapabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan