Whatsapp Silinen Mesajları Görmek Mümkün mü?

Whatsapp Silinen Mesajları Görmek Mümkün mü?

Whatsapp silinen mesajları görmek mümkündür. Silinen mesajları nasıl görebileceğinizi anlatamaya çalışacağız. Öncelikle Whatsapp’ın, günümüzün vazgeçilmez sosyal mesajlaşma mecralarından birisi olduğu konusunda değinelim. Anlık mesajlaşma, görüntülü/sesli konuşma özelliği olan Whatsapp uygulaması neredeyse akıllı telefonu olan herkeste mevcut. Artık durum öyle bir hal aldı ki, hemen hemen tüm işletim sistemlerinin içerisinde artık Whatsapp bir özellik olarak sunulacak.

 

Araştırmalara göre dünyada aktif bir milyar Whatsapp kullanıcısı mevcuttur. Bu kadar talep görülen bir sistem, doğal olarak sürekliliğini devam ettirebilmek için her daim sürümünü güncel tutmak durumundadır. Sürekli güncel olan bir platforma ise devamlı yeni özelliklerin gelmesi çok normaldir değil mi? Söz konusu Whatsapp yeni güncellemeler aldıkça artan özelliği sayesinde bazen bizlerin yüzünü güldürürken bazen de üzmekten geri kalmamaktadır.

Whatsapp Mesaj Silme

Whatsapp’ın günümüzde en çok dikkat çeken özelliği ise mesaj silme özelliğidir. Bu özellik çoğu zaman hayatımızı kurtarabilir. Çoğu zaman, yanlış kişiye attığımız yanlış mesajlar başımıza dert olabilmektedir. Duruma bu pencereden bakınca kahraman olan bu özellik, tersini düşününce hayal kırıklığına uğrayabiliriz. Neden mi? Mesela aynı durumun bize yapıldığını düşündüğümüz zaman kendimizi biraz kötü hissedebiliriz ve bir çoğumuzun başına gelmiştir. Bize atılan ama çeşitli nedenlerle geç okuma fırsatı bulduğumuz bu mesajlar okuyamadan silinebilmektedir. Ve silinen söz konusu mesajlar aklımızda bir çok soru işaretine denen olmaktadır. (acaba neden sildi, acaba ne yazdı?..)
İşte sizlerin bu duruma düşmemesi için tam bu anda Bildirim Tarihi adlı uygulama devreye giriyor. Bu uygulama hayat kurtarır nitelikte size gelen bildirimleri anlık olarak kayıt altına alan bir uygulamadır.

Whatsapp Silinen Mesajları Görme

Cihaz marketine giriş yapın ve  arama kutusuna “Bildirim Tarihi” yazarak taratın. Sonra karşınıza çıkan uygulamalardan karşınıza çıkan uygulamalardan telefonunuza uygun olanını indirin. Uygulamayı indirdikten sonra açın ve gerekli izinleri verin. Gerekli izinler verildikten sonra uygulama size gelen bildirimleri haznesinde muhafaza ederek istediğiniz bildirimlere oradan ulaşmanızı sağlayacaktır.

İndirdiğiniz “Bildirim Tarihi” uygulamasına giriş yaparak “History” sekmesinden size gelen bildirimleri anlık olarak takip edebilirsiniz. History havuzunda toplayacağı bildirimler size gelen tüm silinen mesajları gösterecektir. Ayrıca uygulamanın size sunduğu diğer bir kolaylık ise hangi uygulamadan hangi bildirim geldiğine daire kategorize etmiş olmasıdır.

Böylece size yazılan akabinde silinen mesajlar(hangi uygulamadan gelmişse) ilk başta uygulamaya düşerek saklanmasını sağlayacak ve artık mesaj silinse bile siz istediğiniz zaman mesajı oradan rahatlıkla okuyabileceksiniz.

 

Yorum Yap
0 Yorum yapan