WhatsApp Çevrimiçi Görünmeden Cevap Verme

WhatsApp Çevrimiçi Görünmeden Cevap Verme

En çok kullanılan mesajlaşma programı olan Whatsapp’ta; mesaj yazarken çevrimiçi olma durumu ve son görülme durumu bazen sevgilinizle veya arkadaşınızla aranızın bozulmasına neden olabiliyor. İşte bu soruna çözüm olarak çevrimiçi gözükmeden nasıl mesaj atabileceğinizi anlatmaya çalışacağız.

WhatsApp Çevrimiçi Olmadan Mesaj Gönderme

Çoğu kişinin cevabını aradığı bu soru hergün bizlere sorulmakta ve bizde bunun için bir makale yazmaya karar verdik. Bu makalede bir program veya başka bir site kullanmadan whatsapp’ı çevrimdışı kullanarak nasıl mesaj atabilirsiniz onu tüm okurlarımızla paylaştık.

WhatsApp Çevrimdışı Kullanma

Sevgilimin benim çevrimiçi olduğumu görmeden başka birine mesaj atmak istiyorum diyorsanız yapmanız gereken önce internet bağlantınızı kapatmak ve whatsapp’a bu şekilde girerek istediğiniz kişiye mesaj attıktan sonra whatsapp’ı kapatıp internet bağlantınızı tekrar açmak. Bu şekilde whatsapp’ta çevrimiçi olduğunuz görünmez ve son görülme saati de değişmez.

Artık çevrimiçi görünmeden istediğiniz kişiye mesaj atabilirsiniz. Aklınızda sorular varsa bize aşağıdaki yorum kısmından iletebilirsiniz, bir sonraki yazımıza yine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.8

Yorum Yap
0 Yorum yapan