Musically Takipçi Satın Alın Videolarınız İzlensin

Musically Takipçi Satın Alın Videolarınız İzlensin

Musically son zamanlarda oldukça hızlı yükselen trend sosyal medya mecralarından bir tanesi. Yeni çıkmış ve hızla yükselen sosyal medya uygulamaları içinde kendinizi göstermek fenomen olmak için yeni bir fırsat var demektir. Fenomen olmak ve sizde hızlı bir şekilde tanınma fırsatını yakalamak basamakları hızlı bir şekilde tırmanmak için hemen Musically takipçi satın al işlemi yapmalısınız. Satın alma ve hızlı bir takipçi kitlesine ulaşmak sandığınızdan da kolay olacak. Nasıl mı ? Yazımızın devamını okumanızı öneririm.

Öncelikle sayfamızda bulunan takipçi satın alma bağlantılarını tıklayarak musically takipçi satın al kısmına giriş yapmak ve ardından başlamak istediğiniz ya da sizi takip etmesini istediğiniz takipçi kitlesini seçmeniz ve ödeme yaparak satın almanız yeterli olacaktır. Kullanıcı adınız ve takipçi miktarınız ile yeni fenomen siz olacaksınız.

Nasıl Fenomen Oldular?

Fenomen olmak aslında oldukça kolay bir iş. Yapmanız gereken tek şey kendinizi göstere bileceğiniz mecrayı iyi seçmek. Şuan için Musically sizin için çok iyi bir fırsat olabilir. Gündemde olan tüm fenomenler aslında bu şekilde bir seçim yapmışlardır. Kendileri için en uygun olan mecrayı seçip insanlarla buluşmak. Sizin içinde en uygun mecra şuan için musically uygulaması. Uygulamayı kullanarak videolar çekmeniz insanlar ile iletişim kurmanız ve sonunda popüler olmanız çok kolay.

Musically Takipçi Satın Almak Mantıklı mı?

Her sosyal medya mecrasında olduğu gibi Musically mecrasında da takipçi satın almak oldukça mantıklıdır. Başlangıç ve sesinizi daha net duyurmak için bundan daha iyisi olamazdı. Bazı sitelerde ve ünlülerin mentionların da takipçi satın almanın mantıksız ve akıl karı olmadığına dair yazılar göreceksiniz. Tabi ki kimse ekmek yedeği tekneye ortak olsun istemez. Bu açıdan baktığınızda takipçi almak ve en az onlar kadar insanlar tarafından takip edilmeniz sizinde fenomen olmanız anlamına gelmektedir. Fenomenler havuzuna bir kişi daha eklemek onlar için oldukça katlanılamaz bir durum olacaktır.

Musically Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Android ve IOs ile yayın hayatına giren musically uygulamasını cep telefonlarınız da ki app store yani uygulama mağazalarından ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Programın kurulumunu tamamladıktan sonra uygulamaya giriş yapın ya da yeni bir hesap oluşturun. Giriş yaptığınızda karşınıza bir dashboard yani panel gelecektir. Bu panel üzerinden müzik kategorileri ile arama kutucukları üzerinden seçimler yapmanız gerekmektedir. Güncel müzikler ya da nostalji müzikler ile birlikte neşeli ve eğlenceli videolara imza atabilirsiniz. Videolarınızı daha önceden snapchat kullandıysanız karşılaştığınızı varsayarak belirtmek isteriz, değişik ses ve görüntü efektleri ile kurgulayıp, viral mizah gündemiyle editleyip musically takipçilerine iletebilirsiniz.

Ayıca musically ile diğer tüm sosyal medya mecralarına adın atabilir, çektiğiniz video ve eğlenceli montajları farklı sosyal medya uygulamarı ve sosyal ağlar üzerinden paylaşabilirsiniz..

Musically ile Nasıl Video Çekilir?

Uygulamay açtığınızda aynı Instagram ve Facebook gibi sosyal ağların benzeri bir ortamla karşılacaksınız. Takip ettiğiniz insanların çekmiş oldukları videolar anasayfanızda karşılaşmanız için sizleri bekliyor olacak. Ancak sizde video paylaşmak istiyorsanız ana sayfanın alt tarafında sarı bir artı butonu ile karşılaşacaksınız. Bu buton sayesinde müzik seçimi yapabileceğiniz bir ekran ile karşılaşacaksınız. İstediğiniz ve montaj yapmak istediğiniz müziği kategorilerden ve arama butonu yardımıyla ulaşabilir ve seçebilirsiniz. Ayrıca yan sekmesinde bulunan popüler müzikler seçeneği ile kullanıcıların en çok kullandığı montaj yaptığı müziklere ulaşabilirsiniz. Müziğinizi seçtikten hemen sonra kameranız açılacaktır. Kamera fonksiyonları kullanabileceğiniz kadar basit bir şekilde tasarlanmıştır. Video çekiminde hiç zorlanmayacaksınız. Alt tarafta bulunan pembe butona basılı tutarak videolarınızı çekmeye ve montajlamaya başlayabilirsiniz. Epic Slow, Normal, Fast Lapse seçenekleri ile video tercihlerinizi belirleyebilirisiniz.

Musically Takipçilerine Ulaşmak?

Musically takipçilerine ulaşmanız için tek yapmanız gereken sitemizden bütçenize uygun bir musically takipçi satın al işlemi gerçekleştirmeniz. Bu sayede sizde fenomen olma noktasında ilerleyecek, siz farkında olmadan çektiğiniz montaj videoları diğer sosyal medya mecralarında hızla yayılacaktır. Tanınmış bir isim olana kadar durmayın ve musically takipçi satın almaktan hiç bir zaman vazgeçmeyin. Başkalarının mantıksız bulduğu bir şey üzerine her zaman gidin ve fenomen olma rüyanızı gerçekleştirin.

Yorum Yap
0 Yorum yapan