iPhone Telefonlarda İki Whatsapp Kullanmak

iPhone Telefonlarda İki Whatsapp Kullanmak

iPhone Telefonlarda iki adet Whatsapp uygulamasının nasıl açılacağı hakkında detaylı bilgi vermeye çalışacağız. iPhone cihazlarda bu işlemin mümkün olup olmaması nasıl yapıldığı ve buna benzer şeyler hakkında detaylı bilgileri bu yazımızda görebileceksiniz.

 

Öncelikle İki adet Whatsapp uygulamasının Apple iPhone cihazlarda kullanılabilmesinin herhangi bir legal yöntemi yoktur. Bu bağlamda incelediğimizde cihazınıza ancak ve ancak üçüncü parti yazılımlar ekleyerek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bu durumda da şöyle bir sorunla karşılaşıyoruz, iPhone telefonlarda 3.parti yazılım kullanmak oldukça sakıncalı bir durumdur. Öyle ki iPhone güvenlik bakımından en güçlü işletim sistemlerinden birine sahip olsa da bu güvenlik sadece dışarıdan gelebilecek yazılımları engellemek ve filtreye dahil etmek konusunda çok başarılıdır. Harici durumlarda yani telefon işletim sistemine ve içeriye alınmış herhangi bir 3. yazılım uygulamanın oluştura bileceği zafiyetlerin önüne geçmesi pek mümkün değil. Bu yüzden iPhone cihazlara kuracağınız 3. parti yazılımları denemeden önce 3 kere daha düşünmelisiniz.

iPhone Cihazlarda Farklı İki Whatsapp Kullanmak Mümkün mü?

Şuan için iPhone cihazlarda iki farklı Whatsapp uygulaması kullanmak pek mümkün değildir. Özellikle legal açıdan bakıldığında Apple buna henüz izin vermemiş ve Whatsapp uygulaması bunu destekleyici bir girişimi sonuçlandırmamıştır.

Ancak Bir Telefondan İki Farklı Whatsapp Kullanmak – Bussiness adlı makalemizde sizlere bu özelliğin yakın zamanda geleceğini duyurmuştuk. İsterseniz yazımıza bir göz atarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan