Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme – Instagram PP Büyütme

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme – Instagram PP Büyütme

Instagram fotoğraflarınızı ya da bir başkasının Instagram profil fotoğrafını büyütme ve pp resmini büyük haliyle görüntüleme yapabilirsiniz. Instagram pp büyütme ve profillerinde bulunan resimleri daha büyük ve orjinal halleriyle nasıl görebileceğinizi anlatmaya çalışacağız bu yazımızda.

Instagram hesabı açtığınızda otomatik olarak sizin seçmş olduğunuz bir resmi profil resmi olarak ayarlar. Bu resim o kadar küçüktür ki bazen tam olarak fotoğrafın içinde ne olduğunu dahi göremezsiniz. Bozuşmuş olduğunuz kız arkadaşınızı, eski sevgilinizi ya da yüzünü net görmek istediğiniz kişilerin o küçük profil fotoğraflarına bakıp tatmin olamıyorsanız instagram profil fotoğrafı büyütme aracını kullanmanızı öneririm.

Instagram PP büyütmek için tıklayabilirsiniz: PP Büyüt

Profil Resmi Nasıl Büyütülür

Aşağıda anlatılanları adım adım uyguladığınızda kolaylıkla fotoğrafını büyütmek istediğiniz kişinin orjinal halindeki fotoğrafı ile karşılaşabilirsiniz.

  1. Instagram progil fotoğrafı büyütme işlemi yapacağınız kullanıcı adını kopyalayın.
  2. http://ierdogan.com/examples/igprofile/ sitesine giriş yapın.
  3. Instagram kullanıcı adını boş kutunun içine yapıştırın.
  4. Gönder butonuna tıklayın.

Sonuç

Yukarıda anlatılan işlemleri yaptığınızda %100 birebir orjinal halinde olan Instagram profil fotoğrafına büyütme işlemi uygulamış olursunuz. Daha düzgün ifade edecek olursak, fotoğraf tamamen orjinal ve gerçek boyutlarında karşınıza gelecektir.

Yorum Yap
0 Yorum yapan