Takipçi Sayını Artırmak için Yapılması Gereken İpuçları

Takipçi Sayını Artırmak için Yapılması Gereken İpuçları

Instagram takipçi arttırma için bir çok yolu deneyebilirsiniz elbet. Bunlardan bazıları özellikle direkt özgün fotoğraflar çekerek ve doğru hashtagler kullanmaktan geçer. Ve bu şekilde az ve yavaşta olsa bir kitleye elbette fotoğraflarınız gerçekten hoş ve naif ise ulaşabilirsiniz. Ama eğer fotoğraf konusunda sıkıntı çekiyor yada fotoğraf çekmek için yeni ve özgün fikirler bulmakta zorlanıyor iseniz elbette bu yöntemle instagram takipçi arttırma konusunda pek fazla yol kat edemez ve bu amaç uğrunda biraz zorlanırsınız.

Bunların hepsini bir kenara bıraktığımız zaman açıkça konuşmak gerekirse doğal yollardan takipçi arttırmanın ne kadar zor olduğunu elbette hepimiz biliyoruz. Çünkü yaşamlarımızın bir parçası haline gelen sosyal medya ile ilgili ufakta olsa hepimizin bir anısı bir fikri var. Ve bu yolların uzun ve meşakkatli bir yol olduğundan eminim herkes hem fikir.

Herkes bu konuda hem fikir ola dursun bu arada da instagram takipçi arttırma konusunun bir de kolay yolu var. Bu kolay yol ise sitemizden geçiyor. Bu site ile ne kadar hızlı bir şekilde takipçi kazanabileceğinizi de eminim farkındasınız. Yapmanız gerekenler ise sadece ilgili işlemleri yapmanız. Yani direkt sitenin başlangıcına girip hangi paket ile ilgileniyor iseniz seçip ardından ödemeyi yapmanız. Sonrası ise çok daha kolay. Sadece sandalyenize yaslanıp satın aldığınız paketin ilgili bölümünde yazan teslimat süresinin bitimini beklemek. Ve sonrasın da istediğiniz takipçilerin fazlası ile geldiğini göreceksiniz. Ve belki de istediğiniz popülariteye ulaşmış olacaksınız.

Ayrıca eklemek gerektiğini düşünüyorum ki herhangi bir fotoğraf paylaştığınız zaman fotoğraf ne kadar kaliteli, ne kadar özgün, ne kadar ilgi çekici olsa dahi ve hashtagler ile paylaşmış olsanız dahi bu sadece fotoğrafın beğeni almasını sağlar. Yani şu şekilde açıklayayım bir fotoğrafınız ilgi çekici ise sadece o fotoğraf beğeni alır ve size bu takipçi olarak geri dönmez. Neden derseniz çünkü kişi sizin fotoğrafınızı görür ve beğenir. Ardından profilinize bakar ve takipçi sayınızın az olduğunu görür, ve çıkar. Ama bu senaryoyu bir de takipçi aldıktan sonraya sararsak bu sefer kişi girer fotoğrafınızdan yine etkilenir ve beğen butonuna basar. Ve profilinize bakar ve bir bakar ki siz 10 bin sınırını geçmişsiniz. Yani onun gözün de biraz daha değerlenirsiniz. Ve bu şekilde o kişi sizi takip eder. Ve bundan sonraki fotoğraf paylaşımlarınız da bir kişi kazanmış olursunuz. İşte takipçi satın almak bu kadar önemlidir.

Unutmamak gerek ki instagram takipçi arttırma işlemi için bir çok site mevcut. Ama her site biz değil. Bunu unutmayın. Çünkü instagram takipçi arttırmak ince bir iştir. Ve bunu yapan herkes buna dikkat etmeden çoğu zaman sizleri dolandırıp çoğu zamanda sizlerin hesaplarınızın güvenliğine dikkat etmeden takipçileri göndererek sizlerin hesaplarınızın kapanmasına yol açabiliyorlar. Biz ise bunların aksine önemli olanın siz ve hesabınız olduğunu biliyor ve misyonumuzu buna göre oluşturuyoruz. Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan