Instagram Reels Video İndirme Nasıl Yapılır?

Instagram Reels Video İndirme Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda sizlere Reels video indirme, iPhone reels video indirme ve Android reels video indirmeyi nasıl yapacağınızı anlatacağız.

Instagram Reels özelliğini geçtiğimiz sene duyurulan Tiktok’un yerini alabilecek herkes tarafından beğenilen Instagram’ın yeni sayılabilecek özelliğidir.

Öncelikle kullandığımız Instagram’a giriş yapmamız ve indirmek istediğimiz Reels videosunu bulmamız gerekiyor. Reels videosunu bulduktan sonra ekranda sağ üstte veya altta üç nokta … seçenekler menüsünden bağlantıyı kopyalamamız gerekiyor. Daha sonra bilgisayarınıza, iPhone telefonunuza veya Android Cihazınıza farklı yollarla Reels videoları indirebilirsiniz. Masaüstü bilgisayarınıza reels videosu indirmek istiyorsanız bazı web sitelerine ihtiyacımız var. iPhone ve Android cihazınız için belirli üçüncü parti uygulamalar indirerek kolayca Reels videolarınızı indirebilirsiniz.

Instagram Reels Açılmama Sorunları

Instagram Reels açılmıyorsa veya Reels Instagramda görünmüyorsa Reels açılmama sorunlarına bakarak hangi konuda sorunlar yaşadığınızı öğrenebilirsiniz. Kullanıcılar genellikle Instagram’ın yeni güncellemeleri, düşük versiyonlar, hesaplarının Instagram tarafından engellenmesi veya çok eski tarihli hesaplarda Instagram Reels’e ulaşamıyor. Reels açılmama sorunlarının ve Instagram’da en çok yaşanan sorunları bulabilir ve sorunun neyden kaynaklandığını görebilirsiniz. Instagramda en çok yaşanan hatalar genellikle sunucu problemlerinden kaynaklanıyor. Çevrenizde Instagram hatası alan sadece sizseniz ilk yapmanız gerekenler: İnternet bağlantınızı ve modeminizi kontrol edin, hesabınızda herhangi bir ihlal olup olmadığını kontrol edin, güncellemelerinizi kontrol edin. Büyük ihtimalle sorunlarınız bu nedenlerden dolayı kaynaklanıyordur. Sorununuz devam ediyorsa yukarda belirttiğimiz web sitesinden tüm sorunlara ve çözümlerine detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

iPhone Fotoğrafları PDF’e Dönüştürme

Uygulama kullanmadan iPhone’da fotoğraflarınızı PDF’e dönüştürebileceğinizi biliyor muydunuz? Bildiğimiz üzere günümüzde en değerli şeyin zaman olduğunu hesaba katarsak iş yerinde veya bir kuruma, kuruluşa resmi nitelikte bir belge göndereceksek bunun belli başlı formatlarda olması gerekiyor. Özellikle son zamanlarda PDF’lerin kullanımı hayli arttı. Sizde diyelimki bir metinden çıktı aldınız ve imzalayıp geri hızlı bir şekilde göndermek istiyorsunuz. İşte iPhone’in yeni özelliği sayesinde fotoğraflarınızı kolayca PDF dokümana çevirebilir ve evinizden dışarı bile çıkmadan işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. iPhone cihazımızda bulunan Notlar uygulamasından belge tara diyerek fotoğrafımızı basitçe PDF’e dönüştürebilir, telefonumuza kaydederek veya whatsapp ya da mail gibi diğer arkadaşlarımızla paylaşabiliriz.

 

Yorum Yap
0 Yorum yapan