Google Anketlerden Para Kazanmak

Google Anketlerden Para Kazanmak

Bu yazımızda Google Anketler üzerinden nasıl para kazanılacağından bahsedeceğiz. Yazımızın tamamını okuduğunuzda konu hakkında yeterince bilgiye ulaşacağınızdan şüpheniz olmasın.

 

Konu dönüyor dolaşıyor Google’a geliyor. Adamlar bu kadar sistematik bir şekilde çalışarak dünya devi haline geliyorlar. Tabi anlat anlat bitmez. Bu sefer üzerinde duracağımız husus.

Google ile Para Kazanmak

Şu an herkesin telefonunda bulunan Google sanal marketine giriş yapın. “Google Anketler” yazın ve ilk çıkan uygulamalardan Google’a ait olanı indirin. Uygulamayı indirdikten sonra gerekli izinleri vererek giriş yapın. Giriş yaptığınız uygulama üzerinden sizlere belirli sürelerle gelen anketleri en doğru şekilde, özen göstererek doldurun. Doldurduğunuz her anket neticesinde sizlere belirli bir ücret ödeniyor.

Anket doldurma incelikleri

  • Size gelen anketler bazı uygulamaların üzerine olup sizlere şıklar katarak o uygulamayı nasıl bulduğunuzu değerlendirmenizi istiyorlar. Burada dikkat edeceğiniz şey sizlere gelen uygulama anketlerinde elinizden geldiğince olumlu cevap vermek. Çünkü verdiğiniz her olumlu cevap sayesinde daha fazla kazanacaksınız.
  • Birde sizlere şunu tavsiye ederiz ki can kurtarır. Sizlere gelen anketleri biriktirmeden, elinizden geldiğince çabuk davranarak cevaplamanız. Çünkü Google sizlere bu anketleri yollarken belirli bir süre şans tanıyor. Dolayısı ile o şansı kaybettiğiniz zaman bir daha ki anketi beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Gelin size şimdide olayın kötü kısmını anlatalım. Uygulama üzerinden para kazandıktan sonra, kazandığınız liracıkları sadece Google Play’den uygulama satın almak için kullanabileceğinizi söylemek mecburiyetindeyiz. Maalesef maddi bir gelir edemeyebilirsiniz ama sanal olan uygulamalara cebinizden para vermek yerine uygulamadaki liralarınızı kullanarak sahip olabilirsiniz. Maddi bir kazanç sağlamk ve cebinizi doldurmak istiyorsanız İnternet’ten hızlı para kazanma adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Google anketlerin en güçlü rakibinden bu konuda geri kaldığını da vurgulamak arzusundayım. Google‘ın en dişli rakibi olan Yandex, Google’ın anket doldurarak para kazanma işini daha sağlam ve sistematik yürütmektedir.

Yorum Yap
0 Yorum yapan