Bir Telefondan İki Farklı Whatsapp Kullanmak – Bussiness

Bir Telefondan İki Farklı Whatsapp Kullanmak – Bussiness

Bir telefonda iki farklı Whatsapp hesabı nasıl kullanılır sorusuna cevap bulacağımız bu makalemizde Whatsapp Bussines nedir? Bir telefondan iki tane Whatsapp açılabilir mi? İki farklı numara için Whatsapp multi nasıl yapılır? Sevgilimin Whatsapp hesabını telefonumda nasıl açarım? gibi sorulara değineceğiz.

 

Whatsapp uygulamasını iki farklı numarayla nasıl kullanacağınız hakkında fikriniz yoksa bu yazımız tam olarak sizlere göre. Okumaya devam edin!

İki Farklı Numarayla Tek Telefonda İki Farklı Whatsapp Açmak

İki adet telefon numaranız var, bir tanesi özel numaranız diğeri iş için kullandığınız numara. Bu iş için kullandığınız Whatsapp görüşmelerini özel telefonunuzda nasıl gerçekleştirebilirsiniz sorusuna Whatsapp öyle bir güncelleme ile cevap verdi ki neredeyse herkesi tatmin etti.

Whatsapp Bussines ile Tek Telefon İki Hesap!

Telefonunuza Whatsapp Bussines uygulamasını indirdiğinizde iş numaranızda ki Whatsapp görüşmelerini özel telefonunuza aktarabilirsiniz. Whatsapp Bussines size özel olan hesabınızı silmeden bir ikinci Whatsapp uygulaması olarak iş telefonunuzu aynı telefonda çalıştırmanıza olanak tanır. AppStore yada PlayStore üzerinden bu uygulamayı indirerek iki farklı Whatsapp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl Yapılır?

Öncelikle https://play.google.com/store/apps/details?id=com.whatsapp.w4b WhatsApp Bussines uygulamasını Android kullanıcıları vermiş olduğumuz linkten telefonlarına kurmaları gerekmektedir. iPhone kullanıcıları ise https://www.whatsapp.com/business/ Whatsapp’ın resmi sitesinden yapılacak güncellemeyi takip etmeleri gerekmektedir. Öyle henüz iOs için bu uygulama yayınlanmadı. Ancak yakın zamanda mağazalarda olacaktır.

  • Kurduğunuz Whatsapp Bussines uygulamasını açmadan önce iş için kullandığınız telefon hattını telefonunuza takmanız gerekmektedir.
  • Hattınızı telefonunuza taktıktan hemen sonra Whatsapp Bussines uygulamasını açın.
  • Telefon numarası doğrulamasını yapmanız gerekmektedir.
  • İş telefonunuzu uygulamaya tanımlayın. Kısa bir süre sonra uygulama telefonunuzda açılacak ve kullanıma hazır hale gelecektir.

 

 

İşletmeniz ile ilgili özel ayarlamaları yaparak kullanmanız hayatınızı kolaylaştırabilir. Öyle ki bu uygulamayı sadece işletme hesaplarınız için değil diğer numaralarınız içinde kullanabilirsiniz. Ayrıca Whatsapp Web Nasıl Kullanılır? adlı makalemiz ile ayrı bir Whatsapp deneyimi keşfedebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan