Yabancı Hesaplar Beni Neden Takip Ediyor

Yabancı Hesaplar Beni Neden Takip Ediyor

Son günlerde tanımadığınız instagram kullanıcıları sizi takip ediyor olabilir gördüğünüz yabancı isimler sizi içten içe ürkütebilir. “Bu yabancı hesaplar beni neden takip ediyor?” diyebilirsiniz. Ancak korkulacak bir durum yok bunlar büyük ihtimalle takipçi satın almak istemeyen instagram kullanıcılarıdır.  Bu kullanıcılar önüne düşen diğer bütün kullanıcıları takip ederek takibe, takip karşılığı almak isterler. Bunun tersine Instagram followers almak daha zahmetsiz ve güvenli bir yöntemdir. Ancak bu durumdan hoşnut olmayan bazı insanlar ya da kullanıcılar çıkacaktır. Takipçi satın aldığınıza dair bir şikayette bulunursa hesabınız incelemeye alınabilir hatta tamamen kapatılmaya kadar gidebilir.

 

Sizi takip eden yabancı hesaplar

Sizi takip eden yabancı hesaplara dönecek olursak bu hesaplar bazen fan sayfası, bazende bir firma olabilir. Yabancı hesapları takip ederek itibarsızlaşan bu oluşumlar bunun henüz farkında değiller. Oysa ki sosyal danışmanlık hizmeti alan kurum ve kişiler böyle ucuz yöntemlerin yanından bile geçmezler. Onlar Profesyonel sosyal danışmanları sayesinde itibarlarını koruyarak takipçi artışı yaşarlar. Takipçi satın almak için yapmanız gerek arama motorunuza “Ucuz instagram takipçi” yada “sosyal medya danışmanlığı” yazmak olmalıdır. Böylelikle profesyonel ekipler yardımıyla sizde çok sayıda takipçi kitlesine ve ideallerinize ulaşabilirsiniz.

Yabancı hesapları takip etmek mi yoksa takipçi almak mı faydalı?

Bu sorunun cevabı sizin arzuladığınız sayı ile ters orantılıdır. Ne kadar çok takipçi isterseniz o kadar fazla parayı gözden çıkarmalısınız demektir. Buna rağmen genel olarak takipçi satın alma işlemi ucuz diyebiliriz. Bu ücretler tanımadığınız insanları takip edip onlardan  birşeyler beklemeye tercih edilecek kadar ucuzdur aslında. İtibarınızı ve prestijinizi korumak için siz de instagram takip eden kullanıcılar satın alabilirsiniz. Profesyonel danışmanlarınız sayesinde 7/24 tenkik destek alabilir takıldığınız noktalarda yardım talep edebilirsiniz.

Neden takipçi almalıyım?

Gönderilerinizin daha çok etkileşim alması ve böylelikle keşfette daha çok kullanıcı tarafından görülmesi için almalısınız. Ya da en sevdiğiniz arkadaşınızla girdiğiniz takipçi yarışını kazanmak için olabilir. Belki de eski sevgilinizi kıskandırmak için. Kim bilir? Belki kıskandırdığınız sevgiliniz bu vesileyle size mesaj atar ve tekrar eskisi gibi olabilirsiniz. Ve bu aşkın tamirindeki mimar sosyal medya danışmanlık şirketiniz olabilir.

Yorum Yap
0 Yorum yapan