Turkcell Sürpriz Nokta Sahte Konum Sorunu – Çözüldü

Turkcell Sürpriz Nokta Sahte Konum Sorunu – Çözüldü

Turkcell ülkemizin lider GSM operatörü. Durum böyle olunca Turkcell’in rakip operatörlere kıyasla vermiş olduğu kampanyalar ve fırsatlar daha fazla olacaktır. Peki, nedir bu kampanyalar bir göz atalım.

 

  • Turkcell Hesabım Uygulamasındaki Salla Kazan

Bu hizmet ile haftada bir kere kullanmak şartı ile telefonunuzu salladıkça kazanacağınız dakikalar, internetler ve indirim kuponları gibi daha nice hediyelere sahip olabilirsiniz.

  • Kim 1 GB ister

Bilgisine güvenenlerin adresi. BİP uygulaması içerisindeki bu hizmet her soruya doğru cevap vererek maksimum 1 Gb internet kazandırır. Bilerek kazanmak kadar güzeli var mı?

Sürpriz Noktaya Fake GPS ile Gitmek

Asıl değinmemiz ve bu hususta çok yardım istenilen konulardan bir tanesi ise yine BİP uygulaması içerisindeki Sürpriz Nokta Kampanyası. “Sürpriz Nokta” adlı bu kanalın “Takip Et” butonuna basınca “Kazan” adlı bir buton daha geliyor ve ona da tıklayınca mesajlaşma ekranı açılıyor. Bu ekranda karşınıza çıkan oyna butonuna basınca sizlere bir konum haritası yollanılıyor. Yapmanız gereken bu konum haritasına girip haritalarda belirlenen hediyelerin yanına gitmek ve o sürpriz hediyelerin kapsama alanına girince hediyeyi kazanmak. Takdir edersiniz ki bu hediyeler için o kadar gezmeye ve yol parası vermeye değmeyecektir. Anca tesadüfen yanından geçerseniz size artısı olacak bir hizmet. Peki biz bu konumun yanına gitmeden hediyeleri alsak güzel olmaz mı? Bence harikulade olur.

Turkcell Sürpriz Nokta Uygulamasında Sahte Konum Nasıl Yapılır?

Şimdi yapmanız gereken şey çok basit. İşletim sisteminizdeki uygulamalar marketine girerek sahte konum indiriyorsunuz. O inene kadar BİP uygulamasına girip nerede hediye var diye haritaya göz gezdiriyorsunuz. Sahte konum inince ayarlardan sahte konumu etkinleştiriyorsunuz. Baktığımız hediye noktasına doğru sahte konumumuzu ayarlıyor ve kapsama alanına girince kazan butonuna basıyoruz. Böylece Turkcell sürpriz noktadan yağsın hediyeler…

Yeni güncellemelerle uygulama sahte konumu tespit ediyor ve sizden o uygulamayı kapatmanız isteniyor.

“Sahte konum tespit edildi uygulamayı kapatınız” uyarısı nasıl çözülür?

Yukarıdaki yaptığım sistemi aynen uygulayın. Karşınıza o tarz bir uyarı çıkınca vazgeç butonuna basıp mesajlaşma ekranına geri gelin. Bildirim panelinizi açıp sahte konumu açık bırakacak şekilde telefonunuzun konumunu kapatın ve haritaya girip konumunuzu yaklaştırın. Haritayı kapatmadan bildirim panelinizi açarak konumunuzu tekrar açın ve haritaya gelin yaklaşık birkaç saniye içinde harita güncelleşir ve kazan butonunu görürsünüz. İşte bu kadar. Ama unutmayın bu uygulama sadece ayda 3 gün ve günde 3 kere kullanım hakkı verir, ona göre tasarruflu kullanmanızda fayda vardır.

Yorum Yap
1 Yorum yapan
user-avatar

Süpriz nokta hilesi