Takipçi Satın Almak – Parayla Instagram Followers Almak

Takipçi Satın Almak – Parayla Instagram Followers Almak

Takipçi satın alma instagram için yasal bir durumdur. Bu durumu detaylandıracak olursak sosyal medya fenomenlerini ve hesaplarında bulunan kişileri incelemeniz sizlere en doğru ve gerçekçi sonuçları çıkartacaktır. Her fenomen olduğu gibi salt paylaşımlar sonucu fenomen olmuş mudur? bunun üzerine bir inceleme yapacağız ve sorumuzun cevabını bulacağız.

 

Fenomenler instagram hesapları açarak fotoğraf, video paylaşımı yaparak durduk yere onlarca takipçiye ulaşmamıştır. Her birinin bu noktaya gelebilmek için çok fazla işlemler yaptığını bilmelisiniz. Öncelikle instagram takipçi sayısı arttırmak için takipçi paketi satın almanız gerekmektedir. Bunun amacı profilinizi beğenecek insanları dikkatini çekmek olarak düşünebilirsiniz. Sizi 1 kişinin takip etmiş olduğu bir sayfa ile fenomen olamazsınız. Birçok kişinin takip etmesi ve birçok kişinin beğenmesi gerekmektedir. Bu durum durduk yere olmaz ya da mükemmel içerikler paylaşarak bunu elde edemezsiniz.

 

Kullanıcıları sayfanıza çekebilmek için ya gerçekten çok fazla paralar harcayarak sponsorlu reklamlar yayınlamanız gerekmektedir ya da instagram takipçi satın alma işlemi yapmanız gerekmektedir. Sponsorlu reklam gördünüz mü bilmiyoruz, ancak hikayeler kısmında yayınlanan anlık reklamlar sponsorlu reklamlardır ve hiç bir kimse o kısımda reklam vererek takipçi arttırma yoluna gitmez böyle bir şeyle karşılaşmanız mümkün değildir. Bunun yerine yapacağınız basit ve ucuz bir kaç stratejik işlem yapmanız gerekmektedir. Öncelikle instagram takipçi satın al işlemi yapan sitelerden takipçi almak için giriş yapmanız gerekmektedir. Sitelerde bulunan paketleri incelediğinizde sizlere en uygun paketleri görebileceksiniz.

 

Kaç Tane Instagram Takipçi Satın Almalıyım?

Kaç tane takipçi satın alacağınızı instagram hesabınızdaki takipçi sayısı ile ters orantılı olarak belirlemeniz gerekmektedir. Hesabınızı kontrol ettiğinizde elde edeceğiniz kişi sayısı size bu konuda belirleyici ters orantıyı kurmanıza yardımcı olacaktır. Hesabınızda eğer çok az takipçi varsa çok daha fazlasını satın almalısınız. İlk başlangıç için az takipçi almak hiç bir işinize yaramayacaktır. Sadece takipçi almakla kalmamalısınız, ayrıca yapmanız gereken başka şeylerde vardır. Sadece takipçi satın aldığınızda gönderilerinizi beğenecek insanlara da ihtiyacınız olacaktır. Gönderileriniz ile etkileşime geçecek insan sayısı ne kadar fazla ise o kadar çok takipçi çekersiniz.

  • Örnek olarak şunu gösterebiliriz;

Takipçiler sayfanızı gördüğünde gönderilerinize bakacaklardır, eğer güzel ve hoş gönderiler görürlerse kendileri gibi düşünen kaç kişinin olduğunu göre bilmek için paylaşılan video ya da fotoğrafın takipçiler ile olan etkileşimine bakacaklardır. Eğer gerçekten etkileşim görmüş bir paylaşım ise evet bu sayfayı takip etmeliyim düşüncesine sahip olurlar. Sonrasında sayfanızın başına gelerek takipçi sayınıza ve takip ettiğiniz insan sayısına bakarlar. Burada da onları tatmin edecek ve sizi kesinlikle takip edecek bir rakamsal değere ulaşmanız gerekmektedir. Bu rakam ne kadar çoksa kullanıcının sizi takip etme olasılığı o kadar çok artacaktır.

 

  • Küçük bir empati yapacak olursanız;

Bir paylaşım ile karşı karşıyasınız ve gerçekten hoşunuza gitti, beğenme tuşuna basıyorsunuz. Sizin gibi bu yazıyı beğenen nekadar kişi olduğunu görüyorsunuz ve otomatik olarak diyorsunuz ki evet herkes gibi düşünüyorum, bu sayfayı benim gibi insanlar takip ediyor benimde takip etmem gerekiyor. Sonrasında sayfanın başına çıkıyorsunuz ve takipçi sayısı ile karşılaşıyorsunuz, Takip eden kullanıcı sayısı 300K nın üzerinde olduğunu görürseniz içinizdeki takip etme isteği bir basamak daha yükselerek artıyor. Sonrasında takip ettiği kişiler kısmına bakıyorsunuz ve takip ettiği kişiler sayısıda ters orantılı görüyorsunuz. 300+K takipçisi olan bir sayfanın takip ettiği insan sayısı 100 den az. Evet içinizde oluşan duygu durum tam olarak şudur; “Bu sayfa instagramda fenomen, benimde bu sayfayı takip etmem gerek.”

 

Yukarıda gördüğünüz şekilde duygu durum ve psikolojiyi biraz olsun açıklamaya çalıştık ve neden takipçi ihtiyacımız olduğunu açıkladık. Şimdi gelelim takipçi satın almak yasalmı? sorusunun cevabına.

Instagram Takipçi Satın Almak Yasal mı?

Anlattıklarımızla doğru orantılı olarak incelediğiniz de tüm yazımızda instagram takipçi satın almak mantıklı değilmi buna değindik. Nasıl takipçi sayısı arttırılır, nasıl beğeni satın alınır sorularına cevap verdik ve fenomenlerin nasıl bu noktalara geldikleri konusunda detaylı bir inceleme yaptık. Instagram Takipçi Satın Almak Yasal mı? sorusunun cevabı otomatik olarak oluşmuş oluyor. Herkesin yaptığı şey yasak değildir. Herkes gibi sizde gönül rahatlığıyla instagram takipçi satın al işlemi yapabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan