Takipçi Satın Alma: Ekşi, Tatlı ve Tuzluları ile Sosyal Medya Dünyası

Takipçi Satın Alma: Ekşi, Tatlı ve Tuzluları ile Sosyal Medya Dünyası

Instagram ve diğer sosyal medya mecralarında takipçi satın almaya kalktıktan sonra başınıza gelebilecek tatlı şeyler, yüzünüzü ekşitecek ekşi sözlük yazarları ve dilinizi peltekleştirecek tuzlu şeylerden bahsedelim. O halde yazımızın içeriniği biraz olsun anlamış oluyorsunuz. Öncelikle sosyal medya mecralarında hileli davranış sergileyerek ucuz yoldan takipçi beğeni ve organik olmayan hit artışı yaşamak istiyorsanız para ile bu işi gerçekleştirebileceğinizi bilmenizde fayda var ancak yazımızın da başlığından anlaya bileceğiniz üzere, karşılaşacağınız bazı tepkiler olacak.

Sosyal Medyada Hileli Davranış Sergileyenler

Yukarıda bahsettiğim şey yani para ile takipçi, beğeni görüntüleme, retweet vb. etkileşimler satın almanın sonucunda insanlar bunun farkına varacaklardır. Çok tatiksel yaklaşıp planlı değilseniz ve profesyonel, alanında uzman sosyal medya dünyasının lideri zartnet gibi firma ile çalışmıyorsanız işiniz oldukça zor demektir.

Instagram ya da benzeri bir mecrada amacınız iş yeri kurmak, markanızı tanıtmak ya da benzeri bir durum olabilir. Öncelikle amacınızı ve hedef kitlenizi belirlemelisiniz. Günümüzde sosyal medya hesapları bir kaç saat içerisinde binlerce takipçiye ulaşabiliyor. Tabi bunu gerçekleştirmek için bazı şeyler satın almanız gerekmektedir. Örneğin zartnet.com firmasına girerek instagram takipçisi satın almak isteyebilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir istektir. Ancak takipçi alırken ya da beğeni alırken dikkat edeceğiniz bazı hususları gözünüzden kaçırmamanızda fayda var. Nedir bu hususlar onlardan bahsedelim. Öncelikle az önce de bahsettiğim hedef kitle belirlenmeli, yani markanızı ya da iş yerinizi tanıtacağınız hedef kitleyi iyi seçmelisiniz. Alışverişinizi buna göre yapmalı ya da işlem satın alacağınız firmaya nasıl bir hizmet istediğiniz konusunda bilgi vermeniz gerekmektedir. Zartnet.com olarak biz sosyal medya mecrasında ücretli olarak takipçi ve beğeni satışı yapıyoruz, instagram hizmeti veriyoruz ancak amacımız sadece satış yapmak değil. En iyi hizmeti en güzel şekilde müşterimize ulaştırmak istiyoruz. Ancak en iyi hizmeti verebilmemiz için müşterimiz yani bu yazıyı okuyan sizlerle en iyi şekilde anlaşmamız ve iletişim kurmamız gerekmektedir.  Ne istediğini bilen insanlar her zaman kazanmışlardır. O yüzden bizden alacağınız hizmetin ne doğrultuda ve nasıl olacağını çok iyi bilmelisiniz.  Ne istediğnizi bizlere net bir şekilde aktarırsanız en iyi hizmeti alacağınızın garantisini verebiliriz.

Ancak bazı durumlarda müşteriler ve satıcılar arasında yaşanan bazı problemlerden kaynaklı olarak iletişim eksiklikler meydana gelebiliyor. Bu durumlarda sipariş geçilen ürün ya da hizmet arızalı ya da noksan olabiliyor. Böyle noksanlıklarla karşılaşıldığında telafisi elbette yapılacaktır. Ancak bazı durumlarda telafisi yapılamayan şeylerle karşılaşılabilir.

Noksan durumlarınız dan kaynaklı olarak, insanlar sosyal medya hesaplarınızı incelemeye ve sizlere tepkiler göstermeye başlarlar. Bu tepkiler acı tatlı ekşi ya da yüz kızartıcı olarak değişir. Bu tepkilerin en güzeline örnek verecek olursak, acı-tatlı esprileri ile sizlere ekşi sözleriyle hırpalayan BabalaTV’nin RÖNT programını örnek verebiliriz. RÖNT BABALATV instagram takipçisi almış hesapları insanlara ifşa eden bir program diyebiliriz. İzlemediyseniz youtubetan açıp izleyebilirsiniz.

instagram’da takipçi satın almak ekşi sözlük ne diyor?

Ekşi sözlükte instagram takipçisi satın almak için tercih edilen bir firma olduğumuzu sizlere daha önce hiç belirtememiştik ancak vakti gelmişken ve konuya değinmişken ekşi sözlükte tercih edilen bir firma olduğumuzu daha ilk yazıdan görebiliyoruz. Ekşi sözlük yazarları da zartnet.com firmasının kalitesinden bahsetmiş. Sizlerde kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız zartnet’i tercih etmelisiniz.

instagram'da takipçi satın almak ekşi sözlük ne diyor?

instagram’da takipçi satın almak ekşi sözlük ne diyor?

Sosyal medya dünyasında yapacağınız alışverişlerde kaliteli iletişimin çok önemli olduğunu vurgulamaya çalıştık. Sizlerde bi sonraki alışverişinizde kalite iletişim ve hedef kitle araştırmalarınızı doğru yaparak hizmet satın almayı deneyiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan