Parayla Takipçi Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Parayla Takipçi Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Satış için önemli olan şey takipçi sayısı değildir. Takipçi satın almadan önce bilmeniz gereken şeyler var. Bunlardan başlıcaları; satış yapmak ya da markanızı duyurmak istiyorsanız keşfet kısmında görünmeniz gerekmektedir. Keşfette göründüğünüz de takipçi sayınız artarken bir yandan da satışlarınız aratacaktır. Öncelikle size yapmanız gerekenleri özetleyeyim. Takipçi Sayınız; Hatırı sayılır miktarda takipçiniz olmalı. Organik ya da bot takipçi fark etmez. 10 BİN üzerinde takipçinizin olması müşterinizde ilgi uyandıracaktır ancak alış veriş yapması için yeterli değildir. Hesabınızın kontrol edecektir. Resimlerinize gönderilerinize kaba taslak bakacaktır. Acaba herkes bu hesabı kullanarak alış veriş yapıyor mu? Sizin müşterinize yaşatmanız gereken duygu tam olarak “herkes bu markadan ya da sayfadan alış veriş yapıyor demek ki bende buradan alışveriş yapmalıyım.”

 

Bu duyguyu yaşatabilmeniz için yapmanız gerekenler hatırı sayılır takipçi, fotoğraf ve gönderilerinizi beğenmiş olan kullanıcılar, yani tam anlamıyla aktif ve insanların takip edip hakkında konuştukları bir hesap marka olmanız gerekmekte. Bunu organik yollarla yapmanız aylarınızı alacaktır. Ancak takipçi ve beğeni alarak bunu kısa sürede çözebilirsiniz. Takipçi almak hesabınızı büyük bir hesap olarak gösterecek, beğeniler ise hesabınızın insanlarla etkileşimde olduğu izlemini uyandıracaktır. Ayrıca beğeni + hashtag kullanarak göndermiş olduğunuz fotoğraflar keşfet kısmına düşer ve müşteri çekmenize yardımcı olur.

  • Aylık otomatik beğeni kullanabilirsiniz. Her gönderdiğiniz fotoğraf için otomatik olarak istediğiniz miktarda beğeni fotoğrafınıza gönderilecektir.
  • Takipçi sistemimiz için %70 Türk + Aktif /// %30 Yabancı + Aktif hesaplar kullanılmaktadır.
  • Oto Beğeni Paketlerimizde ise tamamı Türk olan kullanıcılar tarafından beğeniler gönderilmektedir.

Yukarıda yazılanlardan ziyade amacınız ve ne yapmak istediğiniz hakkında kendinize sorular sormanız gerekmektedir. Eğer gerçekten iyi bir satış ya da herkesin hakkında konuştuğu bir marka olmak istiyorsanız önerilerimize kulak asmamalı sizlere yardımcı olmak adına instagram danışmanlığı yapmamızı önemsemelisiniz. Unutmayın ki her işin özünde ince detaylar ve küçük hesaplamalar yer almaktadır. Bodoslama oluşan bir güç, güç değildir. Ancak olsa olsa bir etkidir ve kısa sürede yok olacaktır. Yapmanız gereken gücü dikkatli ve sistematik olarak uzun vadede yararlı bir şekilde kullanmaktır.

Instagram Danışmanlığınızı Biz Yapalım Satışlarınız Artsın!

Yılların vermiş olduğu tecrübemizden yararlanmak istemez misiniz? Instagram üzerinden satışlarınızı arttırmak istiyorsanız Profesyonel ekibimizle çalışmalısınız! Sizlere hangi müşteri tipi ne ister ve ona karşı nasıl bir hizmet verebilirsiniz? Nasıl ürünler trendde ve yükselişte. İnsanlar instagram da ve sosyal medya da daha çok hangi türde firmaları takip ediyor ve sizin satış yapmak istediğiniz kitle hangi gruplara hitap ediyor?

Potansiyel müşterilerinizi yakalamanız ve onlara satış yapmanız için size yardımcı olabiliriz! Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek ve istatiksel verilerimiz ile sizleri yönlendirmemize olanak sağlamak.  Emin olun satışlarınızın artması ödediğiniz miktardan kat kat fazla getiri sağlayacaktır. Unutmayın! Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez!

Dahil olduğunuz sektörde rekabetle uğraşmanız bile gerekmeyecektir. İstatiksel verilerimiz ile nokta atışı yaparak müşterilerinize ulaşacak ve satışlarınızı her gün katlayarak arttıracaksınız! Şuan hali hazırda rekabet içinde olduğunuz firmaları ya da markaları unutun. Onlar, siz bizimle çalıştığınız sürece hiç bir zaman sizin rakibiniz olamazlar!

Takipçi satın almadan önce kesinlikle bilmeniz gereken durumlar bulunmaktadır. Yardım almak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan