Mesaj Gönderimi İptal Edildi Hatası – Instagram

Mesaj Gönderimi İptal Edildi Hatası – Instagram

Telefonunuza Instagram üzerinden mesaj gönderimi iptal edildi diye bir mesaj gelebilir ya da bu mesaj hata mesajı olarak gelebilir. Peki bu mesajın manası nedir?

 

Telefonunuza instagram uygulamasından bu mesajın gönderimi iptal edildi diye bir bildirim geldiğinde, Direct Mesaj yani DM’den konuştuğunuz kişi size yolladığı mesajı geri çekmiştir. Karşıdaki kişi mesajını geri çektiği veya sildiği zaman, bu mesajın gönderimi iptal edildi diye bir mesaj alırsınız.

Instagram üzerine yeni gelmiş olan bu özellik sayesinde yanlışlıkla göndermiş olabileceğiniz mesajları geri alabilirsiniz. Mesajı geri aldığınızda gönderdiğiniz kişiye mesaj gönderimi iptal edildi olarak bir bildirim ya da hata raporu gidecektir.

Mesaj Gönderimi İptal Edildi – Silinen Mesajı Görmek

Telefonunuza gönderilen ve sonradan silinen mesajları görmeniz mümkün. Ancak Instagram DM sayfanız dan göremezsiniz. Silinen mesajları bir başkası tarafından mesaj gönderimi iptal edilmiş bir dm telefonunuza indireceğiniz 3.parti yazılımlar ile oldukça kolay bir şekilde okunabilmektedir.

Bahsi geçen 3.parti yazılımlar log tutucu ya da Bildirim Geçmişi şeklinde piyasada bulunan uygulamalardır.

Unnotification Uygulaması

Play Store üzerinden indirebileceğiniz unnotification uygulaması ile telefonunuza gelen tüm bildirimleri mesajları ve her türlü hata raporları saklayabilir, arşiv altında tutabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nasahapps.unnotification adresinden rahatlıkla indirebileceğiniz bu uygulama ile artık silinen mesajları ya da mesaj gönderimi iptal edildi uyarısı olarak karşılaştığınız DM’leri rahatlıkla görebileceksiniz.

 

Yorum Yap
0 Yorum yapan