Instagram’da Toplu Takipçi Silme İşlemi Nasıl Yapılır? 2018

Instagram’da Toplu Takipçi Silme İşlemi Nasıl Yapılır? 2018

Instagramda takipçilerimizin gönderdiğimiz videoları ve resimleri beğenmesi bazen hoşumuza giderken bazı durumlarda da takipçilerimizden kurtulmak isteriz. Instagram takipçilerimizi toplu olmak silmek varken tek tek uğraşarak vakit kaybetmemek en akıllıca yöntem olacaktır. Toplu takipçi unfollow yapmak nasıl olur? Peki bu takipten çıkartma nasıl yapılır? Takipçilerimizi bilgisayardan çıkartmamız mümkün müdür?

Instagram Üzerinde Takipçileri Topluca Silmek Nedir?

İnsanlar çok fazla takipçileri olsun isterler bunun için instagram takipçi satın al işlemi bile yaparlar ancak bazen bazı durumlar vardır ki sizin kontrolünüz altında olmadan hesabınızı takip etmeye başlayan spam içerikli takipçilerden kurtulmak isteyebilirsiniz. Ancak takipçilerden kurtulmak hiç de öyle kolay değildir. Çünkü spam programları hesabınızı o kadar çok takip etmiştir ki budan manuel olarak kurtulmanız oldukça zor ve bir hayli zaman kaybı yaşatan bir durumdur. Böyle durumlarda yapacağınız ve aklınıza gelecek olan ilk şey toplu takipten çıkartma programlarını kullanmak olmalıdır. Toplu takipten çıkartma programları Instagram hesabınızı spam programlarla takip eden spam hesaplardan topluca kurtulmanıza olanak tanıyan bir programdır. Ancak burada şöyle bir manuel işlem gerektiren durum vardır. Program spam takipçileri otomatik olarak seçemez bunun yerine sizin spam olan kullanıcıları tekler teker işaretlemeniz gerekmektedir. Ya da son takip eden 10 ya da 100 kullanıcı takipten çıkart benzeri komutlar vermeniz gerekmektedir. Ama size tavsiyem manuel olarak takipten çıkartmanız yönünden olacaktır. Öyle ki bazı durumlarda sizi takip eden 100 kişiden birkaçı sizin tanıdığınız insanlar olabilir. Programın bir de şöyle bir özelliği vardır ki bu özellik hesabınızı neredeyse komple sıfırlamanıza yardımcı olacak olan bir özelliktir. Sizi takip eden herkesi tek bir tuşla remove all tuşuyla temizlemeniz mümkündür. Buda sizi yeni hesap açmak tan ve boşa zahmetten kurtaracaktır.

Instagram’da Toplu Takipçi Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Instagramda toplu olarak takipçileri silmek için Play Store ya da App Store üzerinden arama yaparak programları bulabilirsiniz. Size burada program ismi vermemiz doğru olmayacaktır. İsim verdiğimiz programlar bir süre sonra uygulama marketlerinden kaldırılıyor ya da isim değişikliğine gidiyor. Bu nedenle yapacağınız işlemde sizleri yanlış yönlendirmek istemiyiz. Doğru bir şekilde yönlendirmek için sizlere bazı tavsiyelerde bulunabiliriz. Programlar güncelliğini yitirdikçe mağazalardan kaldırılırlar ve her zaman yenileri ile yer değiştirirler. Bu yüzden uygulama mağazasına girerek “instagram unfollow” ya da “toplu takipçi silme” arama yapmanız sizi en güncel ve en kaliteli programlara ulaştıracaktır. Telefonunuza indireceğiniz ve Play Store Protect tarafından güvenliği test edilmiş uygulamayı açmanız sizin takipçilerinizden kurtulmanıza yetecektir. Ancak bazı durumlarda işlemler biraz karmaşıklaşıp yukarıda da bahsettiğim gibi manuel işlem yapmanız gerebilir. Ancak panik yapmayın, sakin bir şekilde program yönergelerini takip etmeniz işinizi kolaylaştıracaktır.

Tavsiye edilen Unfollow Uygulaması

Telefonunuza indireceğiniz uygulamalar için tavsiyede bulunmadığımı geçen makalelerimizde belirtmiştik. Ancak kendi ürünümüz olan mekaunfollow programını Play Store mağazalarından indirip kullanmanızda herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Bizim tarafımızdan özel olarak üretilen bir program olduğu için tüm sorumluluğu üzerimize almaktayız. Ayrıca benzeri uygulamalar ile de unfollow yapacağınızı unutmamanızda fayda vardır.

Instagram Takipçilerini Bilgisayardan Silmek?

Unfollow uygulamaları genellikle mobil cihazlar için üretilmektedir. Ancak bazı yazılımcılar Windows ve Mac bilgisayarlar içinde uygulamalar yazmaya başlamışlardır. Windows Store üzerinden yukarıda bahsettiğimiz gibi instagram unfollower yazarak arama yaparsanız istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey telefonunuzda otomatik olarak gerçekleşen giriş işlemini bilgisayarınızdan manuel olarak yapmanızdır. Bilgisayara indirdiğiniz program üzerinden giriş yaptığınızda açılan ekranda yönergeleri takip ederek instagram takipçilerini toplu olarak silebilirsiniz.

Twitter da ki Toplu Takipçi Silme Kodu Instagramda da var mı?

Instagram toplu takipçi silme kodları twitter dan olduğundan daha fazla sorunlu çalışmaktadır. Öyle sorunlar yaşayabilirsiniz ki hesabınız bile kapatılabilir. Bu yüzden toplu silme kodları kullanmanızı önermiyoruz. Toplu takipçi silme kodları hesabınızı çok hızlı unfollow işlemine tabi tutacaktır ve hesabınızın banlanmasına neden olabilir.

Instagram Takipçi Silme Hilesi Var mıdır?

Instagram takipçi hilesi diye Google aramalarında karşınıza birden fazla site gelecektir. Ancak bu sitelerle uğraşmanıza ve hesabınızı güvensiz kişilerin eline bırakmanıza gerek yoktur. Yukarıda bahsettiğim işlemleri yaptığınızda hesabınız için en iyi instagram toplu takipçi bırakma işlemini yapmış olacaksınız.

Yorum Yap
0 Yorum yapan