Instagram’da Nasıl Fenomen Olabilirim?

Instagram’da Nasıl Fenomen Olabilirim?

Fenomen olabilmeniz gereken tüm detaylar yazımızda mevcuttur. Eksik okuyup uyguladığınızda sizde birer fenomen olabilirsiniz. Fenomen olmak istiyorsanız hesaplarınıza günlük belirli süre vakit ayırmanız gerekmektedir. Hesaplarınız aktif kullanılır hesaplar olarak gözükmek durumundadır. Ancak paylaştığınız gönderileri beğenecek kimseler fenomen olmak istediğiniz hesabı takip etmiyorsa işiniz biraz zor demektir. Böyle bir durum altındaysanız sosyal medya danışmanlığı almanızı öneririz.

 

Detaylı olarak instagram takipçi satışı yapan siteler ile de bağlantı kurmanızda yarar vardır. Sosyal Medya Hizmeti ve takipçi satışı ile yaptığınız verimli alış veriş sonucunda hesaplarınızda hatrı sayılır kadar kullanıcıya ulaşacaksınız. Bu sayede gönderdiğiniz otoğraf ve videolar insanlar tarafından etkileşime girebilecek. Böylelikle fenomen olma yolunda ilk adımı atmış olacaksınız. Ayrıca sosyal medya hizmeti ya da takipçi satın alabileceğiniz bir bütçeniz yok ise Instagram 1k takipçi hilesi gibi benzer kanallar ile takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Gönderileriniz ile etkileşime girecek kullanıcı kitlesine ulaştığınızda asıl zor olan aşamaya geçmiş oluyorsunuz. Önemli olan paylaşımlardır. Hesabınızdan yapacağınız paylaşımların insanlar tarafından beğenilip paylaşılması gerekmektedir. Genelde ilginç hikayeler ve gülmeye odaklı paylaşımlar insanların dikkatlerini çeker. Bu bağlamda yapmanız gereken şey oldukça basittir. İnternette kısa bir surf yapmanız, zaytung vb. haber sitelerinden yararlanmak. Tamamen özgün ve kendinizin derleyeceği komik içerikli haberler ile takipçilerinize güzel içerikler üretebilirsiniz. Bu sayede ilgiyi hesabınıza çekmiş olacaksınız.

Tamamen özgün ve kopya olmayan gönderiler her zaman bir adım daha önde olmanıza yardımcı olacaktır. Bu yüzden hiç bir yerde bulunmayan içerikler paylaşmaya özen gösterin. Ayrıca ilginç doğa görüntüleri de çekebilirsiniz. Doğal yaşam ve salt doğa fotoğraflarını takip eden bir çok insan bulunmakta. Bu yöntemle de ilgi ve odağı hesabınıza çekmiş olacaksınız.

Ayrıca komik, ilginç ve doğa fotoğraflarının haricinde kendi portelerinizi ve selfie(öz çekim) lerinizi de paylaşabilirsiniz. Tabi ki bu durum göze hitab etmeniz ile doğru orantılı bir durumdur. Fiziğinize ve güzelliğinize güveniyorsanız hiç durmayın.

Takipçi Hilesi Kullanarak Fenomen Olmak

Takipçi hilesi kullanarak fenomen olmak aslında biraz karmaşık soruları beraberinde getiren bir durumdur. İsterseniz karmaşık sorularınızı cevaplandırarak sizleri kendi kararınıza bırakalım.

  • Takipçi hilesi yaptığımda hesabım çalınır mı?

Takipçi hilesi kullandığınızda hesaplarınız çalınması pek olası bir senaryo değildir. Ancak bu benzer bir durum ile karşılaşabilirsiniz. Bu durum hesabınızın başkaları tarafından zombi hesaplar olarak kullanılması durumudur. Bu bağlamda inceleyecek olursak hile kullanımı sonrasında hesabınızın güvenlik düzeyini tekrardan kontrol etmenizde fayda var.

  • Takipçi hilesi yaptığım anlaşılır mı?

Takipçi hilesi yapacağınız kanalların sizlere uygun olup olmadığını iyi analiz etmeniz gerekmektedir. Özellikle hile adı altında hesabınıza gönderilen takipçilerin yabancı olması sizlerin fake takipçi kullandığınızı ortaya çıkartır. Bu yüzden takipçilerinizi seçerken Türk olduklarından emin olmanızda fayda vardır.

  • Bot takipçi mi yoksa gerçek takipçi kullanmalıyım?

Bot takipçiler hesabınızı takip ederler ve hiçbir zaman düşmezler. Ancak herhangi bir gönderinizide beğenmez etkileşim kurmazlar. Bu yüzden ilk adımda aktif Türk takipçi kullanmanızı öneririz.

  • Instagram takipçi hilesi kullanarak fenomen olunur mu?

Bir çok fenomen takipçi hilesi kullanarak fenomen olmuştur. Hiç bir fenomen kendiliğinden meşhur olmamıştır. Bu yüzden herhangi bir sorun teşkil etmeyecek fenomen olma hayalinizi hızlandıracak bir adım olacaktır.

 

Medgen’den Sosyal Medya Danışmanlığı

Sizlere sağlayacağımız sosyal medya danışmanlığı ile fenomen olma konusunda detaylıca bilgi verebilir, teknik bazda takipçi sayısı ile yardımcı olabiliriz. Hayallerinize kavuşmanız noktasında sizlere her zaman destek olabiliriz. Sitemizin yayın hayatına girmem sebebi olarak ta sosyal medya danışmanlığı ve çözümleri olduğunu düşünürseniz en doğru kararı vermiş olduğunuzu fark edersiniz. Sitemizden sosyal medya hizmeti alarak “Nasıl fenomen olabilirim?” sorusuna güzel bir yanıt bulabilirsiniz. Fenomen olmak için bizi tercih edin!

Yorum Yap
1 Yorum yapan
user-avatar

Fenomen olmak istiyorum bana dönüş yapabilir misiniz