Instagramda Hikaye Paylaşımına Resimli Yanıt Verme (Remix)

Instagramda Hikaye Paylaşımına Resimli Yanıt Verme (Remix)

Instagram’ın en yeni özelliklerinden biri olan Hikaye paylaşımına küçük resimli anıt verme çoğu kullanıcı tarafından kullanılmaya başladı. Eğer siz de arkadaşlarınızın hikayelerine resimli alıntı yanıt vermek istiyorsanız makaleyi okumaya devam edin.

Instagram bu özelliğin adını Instagram Remix olarak duyurdu. Peki Remix nedir nasıl kullanılır cevap vermeye çalışalım.

Instagram Remix Özelliği Nedir?

Instagram Ekim 2017 çıkardığı bu özellik ile; arkadaşınız veya takip ettiğiniz birisi bir hikaye paylaşmış ise ve siz buna cevap olarak montajlanmış resim göndermek istiyorsanız artık bu mümkün. Bu şekilde eğlenceli sohbetler geçirebilir keyifli komik mesajlaşmalar ile kahkahalar atabilirsiniz. Peki bu özellik nasıl kullanılır.

Instagram Remix Resimli Cevap Gönderme

Öncelikle yanıt göndermek istediğimiz hikayeyi açıyoruz ve altta bulunan kamera butonuna tıklıyoruz. İster yeni fotoğraf çekin ister telefonda bulunanlardan seçin ve fotoğrafa instagramın resim aracıyla eklemeler yapın. Ardından gönder dediğinizde resminiz arkadaşınızın dm klasörüne iletilir. Aynı şekilde arkadaşınızda size cevap verebilir. İşte Instagramda Hikaye Paylaşımına Resimli Yanıt Verme bu kadar basit.

Ama kamera butonu gözükmüyor diyorsanız arkadaşınız  hikayeyi yoruma kapatmış demektir ve o hikayeye cevap veremezsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan