Instagram Videolarının Görüntülenme Sayısı Nasıl Artar?

Instagram Videolarının Görüntülenme Sayısı Nasıl Artar?

Instagram video görüntülemede son yapılan güncelleme ile birlikte bazı değişiklikler yapıldı. Videolarınızın görüntülenme sayısında nasıl bir değişiklik göreceğiniz, videolara gelen izlenme sayısını nasıl artıracağınız konusunda sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

 

 

Instagram uygulamasının sahibi olan Facebook, son yaptığı açıklamada Instagram üzerinden video paylaşımlarının öneminin artırılacağı konusunda bir açıklama yaptı. Bu açıklamaya göre video paylaşımı yapan hesaplar çok daha fazla aktivasyon gösteren hesaplar içine dahil edileceği yazıyordu. Bu bağlamda açıklamayı analiz edecek olursak yapılan güncelleme ile video paylaşım sayısını arttıran kullanıcılar hashtag kullanımları ve keşfet kısmında çok daha fazla kişi ile bulaşabileceği anlamına gelmektedir.

Videolarımı İzleyenlerin Sayısını Nasıl Arttırabilirim?

Videolarınızı izleyen insan sayısını arttırmanız için illaki takipçi sayınızın yüksek olmasına gerek yoktur. Hatta takipçi sayınız çok az olsa bile videolarınızı milyonlarca kişiye izletebilirsiniz. Bunu yapmak için bazı püf noktaları hesabınıza uygulamanız gerekmektedir.

Hesabınıza Uygulayacağınız Püf Noktalar!

Paylaştığınız videoların çok fazla kişi tarafından izlenmesi istiyorsanız aşağıdaki maddeleri harfiyen uyarlamanız gerekmektedir.

  • Hesabınızı gizli konumdan çıkartmanız gerekmektedir. Gizli bir hesap kullanıyorsanız öncelikle hesabınızı herkesin görebileceği bir hesap haline getirmelisiniz.
  • Hesabınız kişisel bir hesap ise profil fotoğrafınızı özenle seçmeniz gerekmektedir. Özenle seçmekten kast edilen insanların dikkatini çekecek profil fotoğrafları seçin.
  • Hashtag kullanım oranlarını arttırmanız gerekmektedir. Hesabınızda paylaşacağınız videoya uygun bir hashtag kombinasyonu yapmanız hayati önem taşımaktadır. Öyle ki videolarınız hashtagleriniz sayesinde ulaşacağanız kişiler tarafından izlenecektir.
  • İlgi çekici bir video kapağı seçmelisiniz. Eskiden Instagram üzerinden göndereceğiniz videolara kapak seçimi yapamazken, son güncelleme ile birlikte artık kapak seçebiliyorsunuz. Dikkat çekici kapaklar seçmek videonuzu izlenebilir hale getirecektir.

Instagram Video İzlenme Satın Almak Etkili Olabilir!

Hesabınız için otomatik izlenme satın alabilirsiniz. Her göndereceğiniz video için otomatik tanımlanmış izlenme paketleri ile hesabınızı güçlendirebilirsiniz. Ne kadar çok videonuz izlenirse keşfet kısmından çok daha fazla kişiye önerilirsiniz. Bu bağlamda Instagram hesabınız için video izlenme satın alacaksınız en fazlayı hedeflemeniz de fayda vardır. Çok fazla kişi tarafından izlenmek için bu ayrı bir hayati önem taşımaktadır.

Otomatik İzlenme Yerine Tek Video İzlenme Tercih Edebilirsiniz

Tek video izlenme paketini satın alabilirsiniz. Eğer hesabınızda çok fazla video paylaşımı yapmıyorsanız tek video izlenme alarak paylaşımını güçlendirmenizi tavsiye ederiz.

Sosyal Medya Ürünlerimiz İle Sizlere Destek Olabiliriz!

Yukarıda, sayfanın başındaki ürünlerimiz sekmesinden video izlenme satın alabilirsiniz. Güvenilir bir şekilde ödemenizi yaparak instagram video izlenme paketini hesabınıza yükleyebilirsiniz.

Yorum Yap
1 Yorum yapan
user-avatar

Hiç takipçisi olmayan bir hesapta peki neden video izle ne orani artar açıklarsanız sevinirim hiç takipçim yok videolarin sürekli izlenme sayısı artıyor. Hesabinacmamdakinamac ta çocuğumun 18 yassina gelene kadar onun dijital bir albümü olsun ...