Instagram Videolarını Duraklatma/Bekletme

Instagram Videolarını Duraklatma/Bekletme

Instagram videolarını duraklatmanın nasıl yapılacağı hakkında detaylı bir bilgi vermeye çalışacağız. Öncelikle Youtube, Facebook ve Twitterda olduğu gibi Instagram videolarını da yarıda durdurup daha sonra tekrar izleme şansımız var mıdır bu değinelim.

 

 

Bildiğiniz üzere Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında paylaşılan bir videoyu izlerken bir işimiz çıktığında durdur butonuna basarak işimizi halledeceğimiz süre kadar videoyu dondurabiliyoruz. Ancak Instagram da böyle bir durum şuan için söz konusu değil Instagram videolarını dondurmak istediğimizde yapmamız gereken tek bir seçenek vardır, uygulamayı alt sekmeye almak ya da telefonumuzun ana menüsüne dönmek. Bunların haricinde videolarınızı izlerken duraklatmamız mümkün değildir. Instagram video durdurma özelliği yoktur, Video duraklatma butonu şuan için bulunmamaktadır.

Instagram Video Durdurma Güncellemesi Yapacak mı?

Son zamanlarda Instagram sürekli gelişen ve rekabet içinde olduğu diğer sosyal medya platformlarına ayak uydurmak istemesi sebebiyle sürekli güncelleme yapmaktadır. Ancak ne zaman ve nasıl güncelleme yapacağı hakkında her hangi bir bilgilendirme yapmamaktadır. Bu yüzden video duraklatma butonu özelliği Instagram’a ne zaman gelir bilinmez ancak rekabet içerisinde olduğu diğer sosyal medya platformları ile yarış içinde olduğu için kısa süre içerisinde bu özelliğin içinde bulunduğu bir güncelleme yapacağını beklemekteyiz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan