Instagram Takipçileri Ne Tür Paylaşımları Takip Ediyor?

Instagram Takipçileri Ne Tür Paylaşımları Takip Ediyor?

Yeni yazımızda herkese merhaba, bu makalemizde sizlere instagram hesaplarını takip eden takipçilerin, hangi tür bağlantıları takip ettiklerini, ve aslında ne tür paylaşımların ilgilerini çektiğini konuşup tartışacağız. Eğer siz de fenomen olma adımlarını hızlıca tırmanmak istiyor ve bir gün bu hedefe ulaşma hayaliyle yaşıyorsanız, tam olarak doğru yerdesiniz.

Bir instagram fenomeni neyi paylaşır?

Bir instagram fenomeninin duvarında, takipçilerin ilgisini çekecek paylaşımlar olması şart. Eğer ki paylaşımlarınız standart ve sıkıcı ise takipçilerinizi hesabınızda tutamazsınız, ve mevcut takipçi havuzunuz zaman geçtikçe azalmaya başlar. Ve yeni takipçi kasma hızınız gün geçtikçe azalır. Siz eğer yüksek kitle sayısına hitap etmek istiyorsanız, eğlenceli ve zevkli paylaşımlar yapmalısınız. Takipçimiz, bizim hesabımıza girdiğinde her bir paylaşımımızı hevesle açıp görmek istemesi lazım, ve böylece hesabımızın içerisinde kaybolması gerek. Bu yüzden yaptığınız paylaşımlar kaliteli ve doğal olması, eğlenceli olması en önemli şartlardan birisidir.

Eğer açmış olduğunuz instagram sayfasında amaçlanan hedef kitle kadınlara yönelik ise, bu bir yemek sayfası veya makyaj sayfası olabilir. Eğer açmış olduğumuz sayfa erkeklere yönelikse, bu sefer de erkeklere yönelik içerikler paylaşmalısınız. Yapacağınız her paylaşım hedef kitlenize ayak uyduracak şekilde olmalıdır. Fenomen olma hedefinde ilerliyorsanız eğer belli bir süreliğine takipçilerinize ayak uydurmak zorundasınız. Takipçiler size ayak uydurmaya başlayana kadar siz önce onlara ayak uydurmalı onların istediği ve beklediği şekilde gönderiler yapmalı, paylaşımlarda bulunmalısınız.

Takipçileri hangi paylaşımları takip eder?

Fenomen olmadığınız için fenomen olana kadar geçen süre biraz can sıkıcı ve uzun çaba gerektiren bir dönemdir. Bu dönemde kullanıcılarınızı tatmin etmekle meşgul olacak onların isteklerine cevaplar vereceksiniz. Bu dönem sabır dönemidir. Kesinlikle yılmamalısınız Elinizden geldiğince instagram takipçilerinize uygun içerikler paylaşmalı onların arzuları kıvamında ilerlemelisiniz. Kendinizi takipçilerinize sevdirmek bu işin püf noktası. Sizi seven ya da size alışan bir insan sizi kolay kolay yüz üstü bırakamaz ya da takipten çıkmak durumunu yapamaz. Ne kadar güler yüz o kadar instagram takipçi demektir. Bu arada her hafta en az 10 bin takipçi satın alma işlemi yapmalısınız ki sizi takip edenler bu sayfa benim gibi insanlarla dolu ve sürekli takip ediliyor psikolojisine bürünsün.

Yorum Yap
0 Yorum yapan