Instagram Takipçi Kasmak İsteyenlere Öneri

Instagram Takipçi Kasmak İsteyenlere Öneri

Sevgili okurlar, yine güzel bir güne uyanıp bilgisayar başına geçenler, kahvesini yudumlarken bir kaç makale okumak için burada olanlar, ve tabi ki instagram fenomeni olma umuduyla güne dinç, hırslı ve heyecan dolu başlayanlar. Bir başka yazımızda yine sizleri kucak dolusu sevgiyle karşılıyor ve hoşgeldiniz diyoruz. Bu yazımızda instagram‘da ün salmış, fenomen olan ve hayatını uzun süredir bir star gibi yaşayan o popüler kitleden bahsedeceğiz. Etrafındaki insanlardan farklı olduğunu düşünen, ve sanki Dünya onlar için dönüyormuş hissine kapılan, ama aslında tek yaptıkları işin sadece; bir instagram sosyal medya danışmanına danışıp instagram takipçi satın alan bireyler…

Bu arkadaşlardan elbette ki, birer ikişer hepimizin etrafında vardır. Bu fenomen diye tabir ettiğimiz arkadaşlar sabah kalkar kalkmaz kahvaltılarını yapmadan kahvelerini yudumlar, ve bir taraftan da telefonu ellerine alıp instagram hesaplarından takipçilerine hikaye ve paylaşım yaparlar. Paylaşımların altına ingilizce sözler yazıp, cool ve havalı görünmek isteyerek türk takipçilerine gösteriş yaparlar. Ve tüm gün boyunca hikaye paylaşımlarında bulunmak için, nereleri gezebilirim, nereden prim sağlayabilirim diye düşünür dururlar.

Sahip oldukları takipçi havuzunu genişletmek isterler. Daha büyük kitlelere ulaşarak ünlerine ün katma, gerçek bir fenomen olma hayaliyle yaşarlar.

Aslında şuan sizden bahsettim.Yada bizden, hepimizden… Evet yanlış duymadınız, aslında hepimiz böyle değil miyiz? Sürekli kendimizi birilerine kanıtlamaya çalışıyor ve kendimizi tatmin etmeye uğraşıyoruz. İnsanın yaratılışında yok mudur bu? Sürekli olarak birilerinden onay almak zorundayız, ve kendimizi aslında kendimize kanıtlamaya çalışmaktayız. Şuan Dünya daha iyi bir yer olabilirdi, fakat bu zihniyetten dolayı insanlık maalesef medeniyetin sınırlarını zorlamayı bırakın,  yakınından bile geçebilmiş değil.

Tamam, sanırım beklediğinizden fazla açık sözlü konuştuk, şimdi biraz sakinleşme zamanı. Bu durumu değiştirmeye çalışmayacağız. Her şey olduğuna varır. Madem ki düzen bu şekilde ilerliyor, o zaman bizde sisteme ayak uydurur ve sistemdeki açıklardan yararlanarak kendimizi kurtarırız. Çünkü her insanın yaptığı gibi, önce can sonra canan anlayışı her zaman sorunları çözmüştür.

Anlatmak istediğimiz püf noktaya geldik, takipçi satın alımının önemini aşağıda bahsedeceğiz. Okumaya devam edin.

Bir Instagram Fenomeni Neden Takipçi Satın Alır?

Evet, düşündüğünüz gibi, yine şaşırmadınız değil mi? İşin püf noktası tam da bu! Size her makalemizde bu durumu anlattık, üzerine düştük. Vazgeçmedik, yılmadık, yılmayacağız. Çünkü biz deneyimli kişiler olarak biliyoruz ki, bu iş bu şekilde yapılır. Eğer ki bir instagram fenomeni olmak istiyorsanız, takipçi satın almanız gerçekten çok önemli bir etken. Özellikle uyruğunuza uygun takipçi havuzundan takipçi kasmış iseniz, bu daha büyük bir artı puandır. Çünkü Türk bir instagram fenomeninin Türk takipçileri olmalıdır.

Sizi var eden, sizin takipçilerinizdir. Onlar sizin aileniz, ve siz ailenizin liderisiniz. Şimdi lider olmanın gerektirdiği sorumlulukları ele alalım ve tüm bu hedeflerimizi gerçekleştirmek için büyük bir adım atalım. Hesabınıza instagram takipçi satın alırsanız, bu işe neden bu kadar önem verdiğimizi anlayacak ve canlı bir şekilde şahit olacaksınız. Bir instagram şu yüzden takipçi satın alır; daha fazla takipçilere ulaşabilmek için! Cevap bu kadar basit.

Yukarıda ki metinlerde anlatılmak istenen gizli bilgiler ve uyarıcılar vardır. Alt metinleri dikkatlice okursanız anlayacaksınız, aslında size işin tüm sırrını sunmuş bulunmaktayız. Yazıyı özümseyin, ve yapmanız gereken şeyi yapın! Size sosyal medya hayatınızda bol şans, bir başka yazımızda görüşmek üzere.

 

Yorum Yap
0 Yorum yapan