Instagram Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur? Takibi Bırakanlar

Instagram Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur? Takibi Bırakanlar

Instagramda sizi takip etmeyen kişilerin kim olduğunu öğrenmek istiyorsanız bu yazıda anlatacaklarımızı uygulamanız yetecektir. Instagramda takip etmeyenler, sizi takipten çıkanları ve takip etmeyi bırakanları bulmak istiyorsanız yazılanları harfiyen uygulamanız yetecektir. Sizin takip ettiğiniz halde sizi takip etmeyen kişileri çok kolay ve güvenli bir şekilde nasıl bulacağınızı anlatacağız. Zartnet Sosyal Medya Danışmanlığı Ar-Ge ekibi olarak bizim güvencemiz altında denenmiş bir uygulama ile sizlere sizi takipten çıkanları bulacağız.

 

Kullanacağımız uygulamanın mağazalardaki adı Instagram Takip Etmeyenler dir. Bu uygulama PlayStore ve AppStore uygulama puanlama sisteminde 5 üzerinden 4,8 puan almış ve 15 milyon kişinin hali hazırda kullandığı bir uygulamadır. Uygulamayı Ios ve Android üzerinden rahatlıkla indirebilmemiz için iki farklı versiyonda da yayınlanmıştır. İşletim sisteminize göre indire bilirsiniz. Apple kullanıcıları bu programdan mahrum kalmayacaklardır. Yapmanız gereken tek şey uygulama mağzanızdan ücretsiz olarak indirmektir. Uygulamaya yapılan 1000 adet yorumu inceleme fırsatımız oldu ve detaylıca baktığımızda hesabınızın çalınması ya da benzeri bir durum ile serzenişte bulunan hiç kimseyi görmedik. Bu yüzden gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz. Ayrıca size önereceğimiz taktikleri uygulayarak da hesabınızı güvence altına alabileceksiniz.

Uygulmanın nasıl kullanıldığını Android işletim sistemi üzerinden anlatacağız, Ios işletim sisteminde de programın kullanışı birebir aynı bu yüzden zorluk çekmeyeceksiniz.

Instagram Takip Etmeyenleri Bulma Nasıl Yapılır?

  • Instagram kullanıcı adınız ve şifreniz ile mağazanızdan indirdiğiniz uygulamaya giriş yapınız. Kullanıcı adınızı ve parolanızı bilsenizde bilmesenizde şifrenizi yenileyerek yeni bir password oluşturmanız gerekmektedir. Bu yeni şifre oluşturmanın amacı var olan şifrenizi güvence altında tutmak ve başkalarının şifrenize erişmesini engellemek. Uygulamaya giriş yaparken yeni bir şifre oluşturacaksınız ve yeni bir şifre ile giriş yapcaksınız. Uygulamada işiniz bittikten sonra şifrenizi tekrar eski haline getirmelisiniz. Bu sayede eski şifrenizi sizden başka kimse bilmeyecek ve hesabınıza izin erişemeyecektir. Bu yüzden önce aşağıdaki resimde gördüğünüz talimatları uygulamanız gerekmektedir. Adım adım resimdeki talimatları uygulayın ve yeni şifrenizi oluşturun.

  • Uygulamaya giriş yapabilmeniz için uygulamayı indirmiş olmanız gerekmektedir. Mağazanıza instagram takip etmeyenler ya da instagram takibi bırakanlar yazarak uygulamayı bulabilirsiniz. instagram takip etmeyenler uygulamasını link üzerinden de indirebilirsiniz.

instagram takip etmeyenler uygulaması android için – https://play.google.com/store/apps/details?id=net.unfollowersapp2.android

instagram takibi bırakanlar uygulaması ios için – https://itunes.apple.com/us/app/unfollowers-for-instagram-ig-followers-on-tracker/id574850908?mt=8

Yukarıdaki adreslerden de uygulamayı indirebilirsiniz. İndirme işlemini tamamaldıktan sonra telefonunuza uygulamayı kurun.

  • Kurulum işlemi bittikten sonra programı açmanız gerekmektedir. Programın açılış sayfasında karşınıza kullanıcı adı ve şifrenizi gireceğiniz bir panel gelecektir. Bu alana yeni oluşturduğunuz şifre ile giriş yapın. Burası çok önemli bir husus ilk madde de bahsettiğimiz üzere eski şifreniz ile giriş yapmayın sıradan bir şifre oluşturun ve o şifre ile giriş yapın. Hesap güvenliğiniz için işlemi tamamladıktan sonra tekrar eski şifremize döneceğiz.
  • Yeni şifremiz ve kullanıcı adımızla giriş yaptıktan sonra “instagram takip etmeyenler” butonuna tıklayınız. Karşınıza sizin takip ettiğiniz ama sizi takip etmeyenlerin listesi çıkacaktır. Bu kısımda yapmanız gerekenler tahmin edeceğiniz üzere Takibi Bırak! butonuna basmak. Artık sizi takip etmeyenleri sizde takip etmemiş olacaksınız. Ayrıca dilerseniz arayıp hesapta sorabilirsiniz size kalmış.
  • Aşağıdaki resimde de göreceğiniz üzere sizi takipten çıkmış olan kişileri, her seferinde 20 adet olmak üzere toplu takipten çıkma işlemi yapabilirsiniz.

  • Instagram Takip Etmeyenler listesini bulduktan sonra tüm işlemlerinizi tamamladıysanız size önerimiz ne olursa olsun uygulamayı bir daha kullanacağınız sefere kadar tamamen kaldırmanız olacaktır. Instagramın sunmuş olduğu bir uygulama olmadığı için ne kadar güvenli olduğu söylense de siz yinede güvenmeyin.
  • Son olarak instagram şifrenizi değiştirin ve gönül rahatlığıyla eski şifrenize tekrar dönüş yaparak instagram uygulamasını kullanamya devam edin.

Instagram takip etmeyenleri bulmak nasıl yapılır sizler için anlatmaya çalıştık.

Yorum Yap
2 Yorum yapan
user-avatar

Takibi bırakanlar da çıkış yaptım tekrar giriş yapmaya denedim şifremi unuttum

user-avatar

Hesabimdaki beni takipden cikaranlari nasil bulabilirim