Instagram Sahte Takipçi ve Bedava Beğeni Kasma!

Instagram Sahte Takipçi ve Bedava Beğeni Kasma!

Günümüz insanlarının yegane arzularından biridir beğenilme ve fenomen olma. O yüzden bu arzularını gidermek amacıyla bir çok faaliyet göstermektedirler. Bu faaliyetlerin en yaygın olanı hiç şüphesiz instagram hesabı açıp takipçi veya beğeni kasma eylemidir. Bu tarz girişimler kişinin egosunu beslediği gibi az beğeni ve takipçi sayılarıyla ciddi moral bozmaktadırlar.

 

Bulundukları ortamlarda kendilerini kanıtlama çabalarına girmeleri ve bu kanıtlama durumu içerisinde Instagram da ki beğeni veya takipçi karşılaştırması maalesef giderek artmakta ve seviyesiz diyaloglar kurulmaktadır. Bizler bu yazımızda kişilerin bu tarz seviyesiz tartışmaya girmemeleri için nasıl kolay bir şekilde takipçi veya beğeni kasıldığını anlatacağız.

Instagram Takipçi ya da Beğeni Kasmak Nasıl Yapılır?

Bunun için evvela nasıl bir takipçi planınızın olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Mesela para yatırarak organik dediğimiz canlı kullanıcıları almak istiyorsanız farklı bir yöntem izlemeniz gerekmektedir. Zira bizim anlatacağımız sistem tamamıyla sahte takipçileri bedava elde edip beğeni ve takipçi sayılarını nicelik anlamında arttırmaya yöneliktir.

Bu fake denilen sahte hesapları kendi sayfanıza takip ettirmek için önce sizin sahte bir hesap açmanız gerekmektedir.

Sahte Hesap Neden Gereklidir?

Çünkü sistem üzerinden yapacağımız bu işlemde kullanıcı adı ve şifre isteyecektir. Bunu istemesinin nedeni ise sistemde sayfa sayısını arttırarak kişi havuzunda birikime gitmek. Böylelikle siz başka hesaplar takip ettirirken sizin hesabınızda otomatik olarak başka hesaplar takip edecektir. Dolayısı ile bu işlemi sahte bir instagram sitesi üzerinden yapmak kendi orijinal hesabınızı koruma altında tutacaktır.

Sahte Takipçi Nasıl Yapılır?

Arama motorlarına “bedava instagram takip” yazıp taratıyoruz. Normalde bizim link eklememiz gerekmektedir ama sayfalar sürekli link değiştirdiğinden ve her sayfanın az bir takipçi yollama kriteri olduğundan sizlerin farklı sayfalar bulmanız işinize yarayacaktır. Arama sonucunda çıkan sayfalara girin ve sahte hesabınızı o sayfa üzerinde açın. Sayfayı açtıktan sonra platform üzerinde menü kısmı olacak ve o menüde (Takipçi yolla) veya buna benzer kısımlar yer alacaktır. O kısımların üzerini tıkladığınızda size kullanıcı adı ile takipçi yolla bölümüne istediğiniz hesaba takipçi yollamanızı sağlayacaktır. O kısıma kendi kullanıcı adınızı yazıp yolla dediğiniz takdirde kendi hesabınızın takipçi sayısını arttırmış olacaksınız. Hemde bunu hiçbir ücret ödemeden tamamıyla bedavaya yapmış olacaksınız. Dilerseniz Instagram 1k takipçi hilesi ile büyük takipçi sayısı olan sayfalar yapıp bunları satar ve bütçenize katkı sağlarsınız.

Yorum Yap
1 Yorum yapan
user-avatar

Çok iyi çıkmışsın