İnstagram Panel ve Bayilik Sistemi

İnstagram Panel ve Bayilik Sistemi

İnstagram panel ve bayilik nedir bunun hakkında kısa bir bilgi vermeye çalışacağız. İnstagram panel dediğimizde herkesin aklına geldiği gibi takipçi gönderimi, beğeni kasma hizmeti ve takipçi havuzu gibi eylemlerin yönetildiği bir panel sistemidir. Aktif ve gerçek instagram takipçilerinin bulunduğu havuzları 1000 kişilik, 10000 kişilik, 15000 kişilik parçalara ayıran ve bu parçalar üzerinden gönderim yapılmasını sağlayan bir çalışma prensibi vardır. Genellikle instagram takipçi satın al işlemi yaparken sizlere buralardan hizmet verilmektedir. Bu bayiler toplu takipçi gönderimi sırasında kullanılır ve müşterilere hizmet olarak sağlanır. Ücret karşılığında satın alım işlemi yapıldıktan sonra instagram paneli üzerinden takipçi gönderilir. Müşterilerin hesapları bu panele eklenir ve yapılan işlemin özeti aktif olarak kayıt altına tutulur. Kurumsal firmalar bu aktif kayıt altına tutulan müşteri işlemlerini faturalandırarak kargo ile hedefe ulaştırır.

İnstagram Bayilik Sistemi Nedir? (instagram reseller)

İnstagram bayilik sistemi, toplu alım yapan müşterilere verilen özel yetki sistemidir. Aylık en az 100.000 (yüzbin) takipçi gönderimi yapacak olan kişi, şahıs yada kurumlara verilir. Bayilik sistemi aslında satıcının havuz sisteminin gereksinimi kadar kullanımına verilen kısa bir isimdir. İnstagram bayilik sistemlerinde çok daha ucuza instagram takipçi satın al işlemi yapılabilir. Bunun sebebi toplu bir şekilde alım yapılmasından kaynaklanmaktadır. Toplu alım yapıldığında sürümden kazanılsın mantığı ile çalışıldığı için çok daha az kar ama çok fazla satış ile getirisi maximuma çıkartılır.

İnstagram Sosyal Medya Hizmetleri ve Sosyal Medya Danışmanlığı

İnstagramda ve sosyal medya hizmeti veren kişi ve kurumaların daha çok kullandığı bayilik sistemi ve instagram paneller sosyal medya danışmanlığı yapan kurum yada kuruluşların işlerini çok kolaylaştıran bir panel sistemidir. Bu panellerle kişi yada kurumlara hizmet verecek olan satıcılar instagram takipçi satışı ve takipçi gönderim sürelerini çok azaltmışlar. Çok kısa süre içerinde takipçi gönderimi yapılmaktadır. İlerleyen günlerde popülerliğini iyi artıracak olan bayilik ve panel sistemleri yeni kullanıcıları ile buluşmaya hazırlanıyor.

 

Yorum Yap
0 Yorum yapan