Instagram Oto Beğeni Nedir?

Instagram Oto Beğeni Nedir?

Instagram otomatik beğeni, sosyal medya adı ile bakıldığında oto beğeni sistemi 1 ay boyunca tüm resim ve videolarınıza oto like gönderimi yaparak instagram da aktif kalmanıza yardımcı olan satın alma işlemi yapabileceğiniz bir otomasyon sistemidir. Bu otomatik sistemi sizin belirleyeceğiniz bir miktar ile çalışmaktadır. Tamamen ücretsiz değildir. Fiyatlandırmalar ile birim fiyat bazında değerlendirerek satış fiyatına ulaşabilirsiniz. Oto like nedir? Ne amaçla kullanılır? Nasıl kullanılır gibi sorulara cevap verecek olursak sistemin nasıl işlediğini ve bu ürünün nasıl bir şey olduğunu daha iyi anlayacaksınız.

Instagram Oto Beğeni Nedir? Nasıl Çalışır?

Sistemin çalışma prensibi tamamen otomasyon üzerine kuruludur. Belirleyeceğiniz miktarda beğeniyi fotoğraflarınıza aylık olarak gönderir. Örnek olarak detaylandıracak olursak 1000 otomatik beğeni sadece sizin aylık toplam beğeniniz anlamına gelmiyor. Göndereceğiniz her fotoğraf için aylık otomatik olarak bin adet beğeni gönderilecektir. Yada her video için 500 otomatik beğeni satın aldıysanız her gönderi için beş yüz oto like alacağınız anlamına gelmektedir. Totalde bu açıdan incelediğinizde durumun daha detay olan kısımlarını da anlamış oldunuz. Aslında bu anlatılan durum ürün açıklaması anlamına gelmektedir.

 

Nasıl çalışır sorusunun cevabını verecek olursak biraz daha durumu teknik açıdan ele almış oluruz ve durumu ve otomasyonu kavramanız açısından daha çok kat etmiş oluruz. Öncelikle sipariş edeceğiniz instagram otomatik like ürünü zartnet.com sistemine düşüğünde vermiş olduğunuz sipariş değerlendirmeye alınır. Örnek olarak satın alma işlemi yapacağınız ürün Instagram Türk Gerçek Beğeni olduğunu ve sistem üzerinden ürün ayarlamalarınızı yaptığınızı, ödeme adımlarını tamamlayarak satın alma işlemlerini tamamladığınızı düşünecek olursak vermiş olduğunuz sipariş otomasyon sistemimize tanımlanacaktır. Sonrasında işlemler bizim tarafımızda otomatik olarak devam edecektir. Bu işlemler sırasıyla takipçi gönderilecek kullanıcının instagram otomasyon panelimizin içine düşecek. Sonrasında oto beğeni satın alma sayfasında belirtmiş olduğunuz resimler üzerinde bir tarama gerçekleşecek ve hedef alınması gereken resim adresleri otomasyon sistemimizdeki veri tabanına sıralı bir şekilde eklenecek. Kaç adet fotoğraf olduğu sistem üzerinden hesaplanacak ve yeni gönderiler ilk adımda düşünülmeksizin otomatik olarak eksi fotoğraflara otomatik like işlemi yapılacak. Tabi ki bu like işlemi sizin belirtmiş olduğunuz nitelik bazında değişecektir. Örnek olarak 5000 otomatik beğeni satın aldığınızı düşünecek olursak satın aldığınız tarihten önceki gönderilerinizin her biri için 5000 adet beğeni gönderimi tanımlanacak ve işlem başlatılacak. Her fotoğraf için otomasyon sistemi veri tabanından sırayla yerleştirmiş olduğu resim verilerini beğenecek. Sonrasında sistem pending yani hesabınızı bekleme durumuna aktaracak. Bu bekleme durumu yeni bir gönderi yapılana kadar devam edecek. Yeni bir gönderi yaptığınızda göndermiş olduğunuz her bir yeni video yada fotoğraf için otomatik beğeni işlemini başlatacaktır.

 

Bu sistem işleyişi 1 ay boyunca devam edecektir. 1 aylık süreç sistemimizde 30 gün olarak belirlenmiştir. 30 gün sonunda sistem tamamen duracak ve otomasyon sisteminden instagram kullanıcı adınızı çıkartacaktır. Ancak satın alma işlemi yapıldıktan sonra tekrar ürünü kullanıma açmış olacaksınız. Instagram oto beğeni nedir ve satın alma işlemi nasıl yapılır hakkında detaylı bilgi vermeye çalıştık. Sorularınız ve görüşlerini bildirmek için iletişim kısmından bizlere yazmanız yeterlidir.

Yorum Yap
0 Yorum yapan