Instagram Kullanıcı Adımı Unuttum, Hatırlamıyorum! Çözüm

Instagram Kullanıcı Adımı Unuttum, Hatırlamıyorum! Çözüm

Bu yazımız Instagram kullanıcı adlarını unutanlara çözüm mahiyetindedir. Günümüzde milyonları aşmış kullanıcısı olan Instagram’da kimilerinin birden çok hesabı vardır  durum böyle olunca kişiler çeşitli amaçlarla açtıkları Instagram adreslerinin kullanıcı adını unutmaktadırlar.

 

Bizlerde bu makalemizde Instagram unutulan kullanıcı adının önüne geçmek ve fayda sağlamak açısından bir kaç çözüm yolu sunacağız.

Yöntem 1

  • Instagram giriş ekranında; kullanıcı adınızı girdiğiniz yerde alternatif olarak, e posta veya telefon numarası Sizler kullanıcı adınızı bilmiyorsanız hesabınızı doğruladığınız bir yöntemle giriş yapabilirsiniz.
  • Söz konusu giriş yapıldıktan sonra profil işaretine tıklayarak sol üst köşede kullanıcı adınızı görebilirsiniz. (Kullanıcı adınızı bir yere not etmeniz faydanıza olacaktır.)

Yöntem 2

Yukarıdaki bahsettiğimiz yöntemle giriş yaparak bu sefer bugüne kadar kullandığınız tüm kullanıcı adlarına ulaşabilirsiniz. Nasıl mı?

  • Ayarlar
  • Gizlilik ve Güvenlik
  • Hesap Bilgileri
  • Önceki kullanıcı adları

Yöntem 3

  • Ya da şifrenizi dahil hiçbir şeyi hatırlamıyorsanız, şifremi unuttum butonu ile adımları takip ederek girmiş olduğunuz e mail’den kullanıcı adınız eşleşecek ve yukarıdaki yolların dışında bu yolla da kullanıcı adınıza kolaylıkla erişebilecek yepyeni bir şifre ile hesabınızı kurtarabilirsiniz.

 

İşte yukarıda 3 ana madde altında sıraladığımız yöntemler sizlerin kullanıcı adlarınıza ulaşmanın yolları olup kesin çözüm vermektedirler. Dolayısı ile yazdıklarımızı harfiyen uygulamanız yararınıza olacaktır. Bu konu ile ilgili düşünce, istek veya önerilerinizi yorumlarda dile getirebilir; başka yöntemler biliyorsanız bizlerle paylaşabilirsiniz. Umarım yazımız faydalı olmuştur. İyi okumalar diliyoruz…

Yorum Yap
0 Yorum yapan