Instagram Kaybolan Fotoğrafları Tekrar Oynatma

Instagram Kaybolan Fotoğrafları Tekrar Oynatma

Instagram kaybolan fotoğraflar özelliği resimlerin hikayesi özelliğinden sonra en büyük güncellemelerden birisi oldu. Instagram’a Snapchat’in birçok özelliğinin eklenmesini sağlayan yeni özellik fayda sağladı. Instagram’ın çok daha işlevsel olmasını sağlayan canlı yayın özelliğinin de uygulamaya eklenmesiyle beraber Instagram, Snapchat uygulamasının önüne geçti. Zira uygulamanın kazandığı bu son güncellemelerle beraber artık Instagram’ın Snapchat uygulamasından çok büyük farkları kalmadı. Üstelik Instagram tüm bu özellikleri paylaşım bölümünden aynı tutarak resimlerin hikayesi bölümüne ekledi ve aslında uygulama içerisinde tüm bu özellikler yeni bir bölüm olarak dikkat çekti.

Instagram Kaybolan Fotoğraflar Ayarları Belli Oldu

Tüm bunlarla beraber son olarak uygulamaya eklenen Instagram Kaybolan Fotoğraflar özelliğiyle beraber birçok konuda da değişiklikler yapıldı. Kullanıcıların birbirlerine Snapchat üzerinde olduğu gibi kaybolan fotoğrafları göndermesini sağlayan yeni özelliğin detaylarının ise Instagram tarafından paylaşıldığını da belirtelim. Bu detaylar içerisinde en çok merak edilen özelliklerden birisi de alınan kaybolan fotoğraflar paylaşımının bir kez daha nasıl oynatılacağı. Instagram tarafından bu konuda yapılan bilgilendirmeye göre bir kez daha oynatım yapmak için yapmanız gerekenler şöyle;

  • Akışın sağ üstüne tıklamanız gerekiyor.
  • Ardından gelen kutunuzun üst kısmında yer alan gönderilerden gelen paylaşımı bulup üzerine basılı tutarak “tekrar oynat” demeniz yeterli oluyor.

Standart Direct mesaj gönderiminde olduğu gibi bir kullanıma sahip olan tekrar oynatma özelliğinin dikkat edilmesi gereken noktası ise paylaşımların bir süre sonra kayboluyor olması. Zira paylaşımların kaybolması durumunda zaten tekrar oynatma ve görüntüleme yapamıyorsunuz ki tekrar oynatma yaptığınızda da gönderiyi yapan kişinin bunu gördüğünü de belirtelim.

Yorum Yap
0 Yorum yapan