Instagram Hikayelerine En Çok Kimin Baktığını Öğrenmek

Instagram Hikayelerine En Çok Kimin Baktığını Öğrenmek

Instagram hikayeme en çok kim bakmış sorusu aslında oldukça karışık ve açıklaması bir o kadar zor bir durum, ancak kelimeler ve Instagram geliştiricilerinin bizlere vermiş olduğu kısıtlı bilgilerle açıklayacağız. Bu yazımızda Instagram hikayelerinize kimlerin kaç defa baktığını öğrenebileceğiniz tüyoları yazdık. Umarım yararlı bir yazı olur ve Instagram hikayelerinize en çok kimin baktığını nasıl anlayacağınızı öğrenebilirsiniz.

 

Öncelikle Instagram hikayelerdeki sıralama ölçütü hakkında herhangi bir bilgi vermedi, ancak bir kişinin Instagram hikayesine kaç defa baktığını log sistemine tuttuğunu biliyoruz.

Instagram şuan için bu bilgiyi paylaşmıyor, kullanıcılarının gizliliği ve anonim izleme seçeneklerini göz önüne tutarak ve kullanıcı kaybı yaşamamak için bu bilgiyi sizlere karıştırarak veriyor. Ancak bazı çıkarımlar ve uygulamalar ile bu sıralamayı nasıl yaptığını çözebileceksiniz.

Hikayeme Kaç Kere Bakmış Anlama?

Öncelikle yeni eklemiş olduğunuz bir Instagram takipçisi hikayenize baktığında siz onu hikayenizin en alt kısmında göreceksiniz. Instagram böyle bir bilgi paylaşımı yapmadı ancak yaptığımız araştırmalar sonucunda sizi en son ekleyen kişi hikaye izleme durumu en altta görünüyor. Ya da Instagram hesabınızda ekli olmayan birisi sizin hikayenize baktığında sıralamada en altlarda oluyor. Peki gelelim bu durumu yukarıda anlatılanlarla nasıl özdeşleştirebileceğinize. Instagram hikayelerine kimin kaç defa baktığını anlamanıza çok az kaldı okumaya devam edin!

Instagram açıklamalarına göre bu hizmet şuan için aktif edilmeyecek ve yeni kullanıcıların haricinde sıralamada herkesi karmaşık verecek. Bazı uygulamalar ve Instagram hile programları ile belki biraz olsun aradığınız bilgiye ulaşabilirsiniz. Ancak kesinlikle onaylanmamış 3.parti uygulamaları telefonunuza kurmayı önermiyoruz.

Instagram Hikayenize Kim Bakmış Arama

Instagram hikayelerine kimin baktığını ve nasıl sıraladığını yukarıda anlattık, şimdi gelelim bu sıralamanın içinde birisi ararken onca kişi arasında aradığınız kişiyi nasıl bulacağınıza. Maalesef Instagram salt gelen sürümde bu özelliği de aktif etmemiş durumda. Yani hikayeye kimin baktığını isim yazarak bulmanız biraz zor görünüyor. Ancak yan uygulamalar ile bunu başarabilirsiniz. Yan uygulamalar ile bu özellik şu şekilde yapılır hemen kısa bir özet geçelim ve sizde anlamaya çalışın.

Öncelikle yan uygulamaların yapacağı işlem Instagram Hikayeme En Çok Kim Bakmış sorgusunu çalıştıracak bir fonksiyon oluşturuyor. Sonrasında paylaştığınız Instagram story deki kişilerin listesini tek tek toplayarak bir liste oluşturuyor. Siz yan uygulamayı açarak kimin batığına dair arama yapmak istediğiniz ismi yazıyorsunuz ve karşınıza eğer aradığınız ad varsa izledi olarak görünüyor.

Yorum Yap
0 Yorum yapan