İnstagram Güvenilir ve Gerçek Takipçi

İnstagram Güvenilir ve Gerçek Takipçi

İnstagramda gerçek ve güvenilir takipçi almak için yapmanız gerekenlere değineceğim. Takipçi almak istiyorsanız öncellikle dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Google instagram takipçi satın al adı altında bir arama yaptığınızda karşınıza reklam kutucuğuiçinde gelen sitelerden instagram takipçisi almamanızda fayda vardır. Reklam olarak çıkan siteler genellikle dolandırılıcılık üzerine kurulmuş sitelerdir. Madamsosyal adı altında reklam vererek instagram takipçisi satan bir site görürseniz kesinlikle alışveriş yapmanızı önermiyoruz. Öyleki bu site birçok instagram takipçisi satın almak isteyen kişiyi dolandırmıştır. Bize gelen azı durumlar aşağıdaki başlıklarda özetlenerek anlatılmıştır.

İnstagram Türk Takipçi Almak İstiyorum

İnstagramda hesabı için Türk Takipçi almak isteyen bir kullanıcımız başından geçen olayı şu şekilde anlattı; “İnstagram türk takipçi almak istiyorum diye google’da arama yaptım ve karşıma madamsosyal adında bir site çıktı. Hatırladığım kadarıyla google’a reklam veren bir siteydi ve takipçi al yazdığımda karşıma geliyordu. Önerilen bir takipçi satın alma sitesi sanarak giriş yaptım ve müşteri temsilcisi ile iletişime geçtim. 10.000 (10bin) aktif türk takipçi istediğimi söyledim ve bana hemen yardımcı olabileceklerini söylediler. Yönlendirdikleri şekilde ödemelerini yaptım ve faturam düzenlenmeden bana tekrar yazdılar. Ödemenizi aldık bundan sonraki adımda 1 saat içersinde takipçi gönderilecektir dediler. 1 saatin sonunda tekrardan iletişime geçtim ve instagram takipçi durumum hakkında bilgi almak istedim. 10bin instagram takipçisini gönderdiklerini söylediler. İnstagram sayfamı kontrol ettiğimde gönderilen takipçilerin tamamı bot ve yabancı takipçi idi. Bu durum beni çok üzdü, bundan sonra alışveriş yapacağım siteleri dikkatli seçeceğim.”

Yukarıda bahsedilen olay daha önce yaşanmış gerçek bir olaydır. Bu tür durumlarla karşılaşmamak için güvenilir takipçi satan sitelerden alışveriş yapmanızı öneririz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan