Instagram Direct Mesaj Üzerinden Ses Kaydı Gönderme Sesli Mesajlaşma

Instagram Direct Mesaj Üzerinden Ses Kaydı Gönderme Sesli Mesajlaşma

Instagram üzerinden sesli mesaj gönderme dönemi resmen başladı. Instagram yapmış olduğu yeni güncelleme ile aynı Whatsapp da yer alan ses kaydı gösterme butonuna basip birbirleri arasında sesli mesaj göndermeyi aktif etti. Tek yapmanız gereken telefonunuzdan Instagram güncelleyip hemen kullanmaya başlamaktır. Instagram DM Sesli Mesaj Gönderme Güncellemesi 2018 yılı Aralık ayı itibariyle kullanıma geçmiştir.

Arkadaşınıza mesaj göndermek için mikrofon butonuna basılı tutmanız yeterli olacaktır. Ardından konuşup ilgili mesajınız tamamlandığında butondan parmağınızı çektiğinizde karşı tarafa direk olarak mesajınız iletilecektir. Whatsapptaki gibi bekleyip sonradan gönder özelliği henüz bulunmamaktadır. Parmağınızı butondan çektiğiniz anda mesaj iletilmektedir.

Instagram Sesli Mesaj Gönderme Güncellemesi

Detaylar şimdilik bu şekilde her hangi bir yenilik geldiğinde ilgili içeriğimiz uzatılarak bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Instagram sesli mesaj gönderme içeriğimiz hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

Instagram, Doğrudan mesajlarına sesli mesajlaşma özelliği ekledi . Bu özellik kullanıcıların sesli ve özel sohbetler halinde birbirlerinin sesli mesajlarını bir dakikaya kadar göndermelerine olanak tanır. Güncelleme iOS ve Android için kullanıma sunuldu.

Özelliği olan kullanıcılar mikrofon tuşunu basılı tutarak mesajları kaydedebilir. Düğmeyi serbest bıraktığınızda otomatik olarak gönderilir, bu yüzden gönderme konusunda kendinizden emin değilseniz veya yeniden kaydetmek istiyorsanız, silmek için parmağınızı çöp kutusu düğmesine sürükleyebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan