Instagram Ayakkabı Satan Hesaplar Hakkında Detaylı Bilgi

Instagram Ayakkabı Satan Hesaplar Hakkında Detaylı Bilgi

Instagram üzerinden ayakkabı almak akıl işimi? Hangi instagram hesaplarından ayakkı satın almalısınız detaylı bilgiler vermeye çalışacağız. Instagram her geçen gün kullanımı artan bir mecra olmakla birlikte ticari amaçla da kullanılmaya başladı. İnsanlar markalarını instagram üzerinden tanıtarak potansiyel müşterilerine ulaşmaya çalışıyorlar. Bunun için aktif olarak instagramı kullanıyorlar ve takipçi kasıyorlar. Markanıza ait sosyal medya hesabınız ne kadar şişirilmiş bir görüntüye sahipse o kadar çok müşteri yakalarsınız mantı ile ticaret yapmaya çalışan firma sayısı oldukça artmış durumda. Ancak burada dikkat edilmesi gerek bir nokta var. “Şişirilmiş hesap” bunun anlamı sahte hesaplar yani tamamen bot kullanıcılar tarafından oluşturulmuş instagram hesapları. Müşterilerini şişirilmiş sosyal medya hesapları ile kandırmaya çalışan markaların sayısı oldukça fazlalaşmış durumda. Bu yüzden sizlere yardımcı olmak adına instagram ayakkabı satışı yapan kaliteli ve güvenilir hesaplar hakkında bilgi vereceğiz.

Instagram Ayakkabı Satan Hesaplar

@ayakkabi.budur

Ürünler satış amaçlıdır. En trend ayakkabı modellerini sizlerle buluşturmayı hedefleyen bir markadadır. Bu instagram hesabından gönül rahatlığı ile ayakkabı alabilir fiyatlar hakkında bilgi sorabilirsiniz.


@tajnamoda

32-46 numara arası ayakkabı satışı yapmaktadırlar. Satıcı kendi markasını “Gerçek Ayakkabı Tutkunlarının Markası” olarak tanıtmaktadır. Instagram ayakkabı satışları sektöründe 5yıldır önce firma olarak hizmet vermekteler. Whatsapp üzerinden iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.


@nisantasi_shoes

Toptan satışları ile instagram ayakkabı markalarının içinde en çok tercih edilen sayfadır. Sürekli farklı hesaplar tarafından taklit edilmektedir. Bu yüzden resmi hesap olduklarına dair instagram sayfalarında durumu belirten bir mesaj yayınlamışlardır. Ürün siparişlerinde kargo tamamen ücretsiz olup kapıda ödeme seçenekleri mevcuttur. Sipariş ve detaylı bilgi için instagram hesaplarından whatsapp numaralarına ulaşım iletişim kurabilirsiniz.


@trendyhit

trendyhit instagram hesabından yapacağınız alışverişlerde ücretsiz kargo imkanı sağlanmaktadır. Ödemelerinizi kargonuz geldiğinde kapıda yapabilirsiniz. Güvenilir ve şeffaf hizmet alabilirsiniz. 7 gün boyunca değişim ve iade garantisi vermekte olan bu markaya yukarıdaki hesaptan ulaşabilir, biografi kısmında yazan telefon numarası ile iletişim kurabilirsiniz.


@erkek.giyim.ruzgari

Erkek Giyim & Ayakkabı & Mont satışları ile instagram erkek ayakkabı ve mont sektöründe öncü markalardan birisi olan erkek giyim rüzgarı instagram ayakkabı alacaklar için en iyi hesaplardan bir tanesidir. Hesap biografisinde bulunan telefon numarası ile iletişim geçebilirsiniz. Ücretsiz kargo imkanı sağlayan bu marka sizlere 7 gün boyunca değişim ve iade imkanı sağlmaktadır. Siparişleriniz hızlı bir şekilde işleme koyulur ve en geç 2 iş günü içinde teslim edilir.

Yorum Yap
0 Yorum yapan