Demirbaş İnşaat Malzemeleri

Demirbaş İnşaat Malzemeleri

Ar-Ge yatırımları ve ödüllü ürünleri ile 20 yılı aşkın süredir inşaat sektörüne hizmet veren Demirbaş Armatür, su, enerji ve zamandan tasarruf sağlamanın yanı sıra hem doğadan hem de paradan cebinizden ve işletmenizin bütçesinden tasarruf sağlar. Türkiye’nin önde gelen armatür üreticilerinden biri olan Demirbaş, ürünleriyle suya önem veren bir firma olarak çevreyi de önemsemektedir.

Demirbaş armatür, duş sistemi ürünleri ile daha az su ve enerji tüketir ve dayanıklı tasarımları ile sürdürülebilirlik konusunda ilerler.
Kaliteli, uzun ömürlü Demirbaş İnşaat Malzemeleri ürünlerinin ekonomik ve ekolojik avantajları, projelerin verimliliğini artırmaktadır. Demirbaş İnşaat Malzemeleri, suyun her damlasını önemser.

Su dostu fotosel, sensörlü armatürler, termostatik teknoloji piller, su tasarruflu duş setleri, Tepe duşları, çift kademeli rezervuarlar, eviye bataryaları, banyolarınız, mutfak ve ticari binalar, ofisler, turizm gibi mekanlarınız için su tasarruflu kitler ve eğitim tesisleri yüzde 50’ye varan su tasarrufu sağlıyor. Standart lavabo bataryaları dakikada 12/15 litre su tüketirken, Demirbaş tek kollu bataryalarla 9 litre su tüketiyor, bu da yüzde 40’a varan su tasarrufu anlamına geliyor.

Termostatik Banyo pilleri hem doğadan hem de paradan tasarruf sağlarken zamandan da tasarruf etmenizi sağlar. Duş boyunca aynı su sıcaklığını garanti eder. Ayarladığınız sıcaklığa hızla ulaşır. Hamileler, bebekler, evcil hayvanlar, yaşlılar ve engelliler için sabit su sıcaklığına sahip güvenli ve konforlu duşlar sunar.
Yenilikçi Demirbaş termostatik teknolojili piller, ISO İstanbul Sanayi Odası “Çevresel motivasyon ödülü” ile ödüllendirildi.

Maliyet avantajı sağlayan daha yenilikçi ürün ve çözümler için Dmr Demirbaş İnşaat ve Pazarlamayı tercih edebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan