Bilmeniz Gereken Instagram Tüyoları

Bilmeniz Gereken Instagram Tüyoları

Dünya çapında tüm insanlar büyük bir çoğunluğu sosyalleşmeye çok önem vermektedir. Ülkemizde de insanların sosyal medya ya düşkünlüğü su götürmez bir gerçektir. Ülkemizde en çok kullanılan sosyal medya platformu ise Instagram dır. Hayatımızın son 5 senedir büyük bir kısmını işgal eden Instagram kullanım oranlarını her geçen gün arttırmaktadır. Bu bağlamda sosyal medya kullanım oranlarını inceleyebilir ve yorum sahibi olabilirsiniz. İnsanlar bu kadar çok kullandıkları sosyal medya platformlarında bazı tüyolara ihtiyaç duyarlar. İşte sizler için derlediğimiz Instagram tüyoları.

 

Instagram Kullanım Tüyoları

Android ve IOs için Instagram kullanımı

Gün geçtikçe her türlü platforma uyum sağlayan ve sürekli güncelenen Instagram uygulaması şuan neredeyse kullanılmayan bir platformu kalmadı. Geliştiricileri her gün yeni bir güncellemeyi bizlerle buluşturmaktadır.

  • Android kullanıcıları Instagrama aşağıda görüldüğü ekran üye olabilmektedirler.

  • IOs kullanıcıları ise alt tarafta görünen görselde ki gibi kayıt olabilirler.

Kayıt olabilmek için daha önce kullandığınız bir sosyal medya platformu kullanabilirsiniz. Ayrıca yeniden üyelik oluşturmakta mümkündür. Ancak yeni oluşturulan üyelikler ile eski arkadaşlarınıza ulaşmanız pek mümkün olmayacak mümkün olsa bile işinizi bir hayli zorlaştıracaktır.

Instagram takipçi bulmak

Instagram takipçi bulmak oldukça zor bir iştir. Ancak bazı tüyolar ile bunu kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Çok büyük Instagram takipçi kitlelerine ulaşmak zor olsa da en azından 300, 400 kişinin takip ettiği bir hesap oluşturmanız size vereceğimiz tüyolar ile oldukça kolay bir hal alacaktır.

  • Hashtag kullanımı ile takipçi bulmak;

Göndereceğiniz fotoğraf ve videolarda güncel hashtaglar kullanarak takipçi bulabilirsiniz. Kullanacağınız hashtagler ile insanlar sizlere ulaşabilir, aynı hashtaglerden kişiler ile buluşabilirsiniz. Bu sayede az da olsa sizi takip edecek takipçi bulabilirsiniz.

  • Takibe takip yöntemi ile takipçi bulmak;

Takibe takip yeni başlayanların çok kullandığı bir Instagram takipçi bulma tüyosudur. Uygulamada alt tarafta bulunan search botununa tıklayarak “takibe takip” araması yapmalı ve çıkan sonuçlarda karşınıza gelen kullanıcıları takip etmelisiniz. Bu sayede sizleri takip edecek kullanıcılara ulaşabilirsiniz.

  • Hile kullanımı ile takipçi bulmak;

Instagram takipçi hilesi kullanarak sizleri takip etmesini sağlayacağınız insanlar bulabilirsiniz. Bazı güvenlik sorunları ile karşılamanız mümkündür ancak bu kanal da instagram takipçi bulma konusunda oldukça etkili bir yöntemdir.

  • Takipçi satın alarak takipçi bulmak;

Instagram takipçi satın alarak hesabınızı takip eden kullanıcılara sahip olabilirsiniz. Oldukça basit ve zahmetsiz bir yoldur. Herhangi bir güvenlik açığına sebebiyet vermeden sizlerin işini kolaylaştıracaktır.

Instagram takipçi bulmak neden bu kadar önemli?

Instagram takipçi bulmak hesabınızın güçlü bir hesap olabilmesi için çok önemlidir. Gönderdiğiniz fotoğraf ve videoların insanlar tarafından beğenilmesi her zaman insanı mutlu etmiş ve daha çok sosyalleştirmiştir. Instagram kullanımı sosyalleşmek üzerine kurulu bir platform olduğu için takipçi bulmak Instagram da önemli bir konudur.

Doğal Yoldan Takipçi Arttırma Tüyoları

  • Kalabalığa karışın, insanların çok ziyaret ettiği yerleri seçin

Insanların uğrak mekanlarına giderek, bu mekanlarda fotoğraf ve videolar paylaşın. Bu sizin tanınmanıza yardımcı olacaktır.

  • Sık sık medya paylaşımı yapmalısınız

Sık aralıklar ile yapacağınız paylaşımlar, insanların sizinle alakalı bilgi edinmesine yardımcı olacaktır. Sizi çok daha fazla tanıyacak ve takip etmek isteyeceklerdir.

  • Tüm sosyal medya platformlarını kullanın

Tüm sosyal medya platformları kullanarak Instagram profilinizi paylaşın. Bu sayede çok fazla kitle ile karşı karşıya kalacak ve takipçi sayınızı arttıracaksınız.

  • İlgi çekici fotoğraflar paylaşın

Profiliniz kesinlikle gizli olmamalıdır. İnsanlar size ait gönderilere rahatlıkla ulaşabilmeli ve gönderilenizi inceleye bilmelidir. Paylaştığınız resim ve videolar insanların dikkatini ve ilgisini çekmelidir. Sizinle alakalı merak duygusu oluşturmanız çok önemlidir. Size karşı merak duygusu oluşan bir insan tekrar sizinle karşılaşmak isteyecek ve takip etmeye başlayacaktır.

Yukarıda bahsettiğimiz Instagram tüyolarını uygulayarak, sosyal medyayı çok daha sağlıklı kullanırsınız.

Yorum Yap
0 Yorum yapan