Bedava Takipçi Kasma – Instagram Takipçi Sayısını Arttırma!

Bedava Takipçi Kasma – Instagram Takipçi Sayısını Arttırma!

Günümüz insanlarının yegane arzularından biridir beğenilme ve fenomen olma. O yüzden bu arzularını gidermek amacıyla bir çok faaliyet göstermektedirler. Bu faaliyetlerin en yaygın olanı hiç şüphesiz Instagram hesabı açıp takipçi veya beğeni kasma eylemidir. Bu tarz girişimler kişinin egosunu beslediği gibi az beğeni ve takipçi sayılarıyla ciddi moral bozmaktadırlar. Bulundukları ortamlarda kendilerini kanıtlama çabalarına girmeleri ve bu kanıtlama durumu içerisinde Instagram’daki beğeni veya takipçi karşılaştırması maalesef giderek artmakta ve seviyesiz diyaloglar kurulmaktadır.

Hesabınızı Farklı Hesaplar Takip Etsin!

Bizler bu yazımızda kişilerin bu tarz seviyesiz tartışmaya girmemeleri için nasıl kolay bir şekilde takipçi veya beğeni kasıldığını anlatacağız. Bunun için evvela nasıl bir takipçi planınızın olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Mesela para yatırarak organik dediğimiz canlı kullanıcıları almak istiyorsanız farklı bir yöntem izlemeniz gerekmektedir. Zira bizim anlatacağımız sistem tamamıyla sahte takipçileri bedava elde edip beğeni ve takipçi sayılarını nicelik anlamında arttırmaya yöneliktir. Bu fake denilen sahte hesapları kendi sayfanıza takip ettirmek için önce sizin sahte bir hesap açmanız gerekmektedir. Bunu neden gerekli?. Çünkü sistem üzerinden yapacağımız bu işlemde kullanıcı adı ve şifre isteyecektir. Bunu istemesinin nedeni ise sistemde sayfa sayısını arttırarak kişi havuzunda birikime gitmek. Böylelikle siz başka hesaplar takip ettirirken sizin hesabınızda otomatik olarak başka hesaplar takip edecektir. Dolayısı ile bu işlemi sahte bir Instagram sitesi üzerinden yapmak kendi orijinal hesabınızı koruma altında tutacaktır.

Tamamen ücretsiz sahte takipçilere ulaşmak

Arama motorlarına bedava Instagram takipçi yazıp arama yapıyoruz. Sizlere doğrudan link vermek yerine linkleri sizin bulmanız çok daha sağlıklı olacaktır. Çünkü buradan vereceğimiz linkler bir süre sonra değişeceği için erişilemez olabilmektedir. Siteler sürekli alan adı değiştirdiği için ve her sayfanın ortalama 100 takipçi yollama kriteri olduğundan sizlerin birden fazla site bulmanız çok daha fazla takipçiye ulaşmanız açısından da önemlidir. Farklı siteler bulmanız işinize yarayacaktır.

Bedava Takipçi Nasıl Gönderilir?

Arama sonucunda çıkan sitelere girin ve sahte hesabınızı o sayfa üzerinde açın. Giriş yaptıktan sonra platform üzerinde menü kısmı olacak ve o menüde (Bedava Takipçi Yolla) veya buna benzer kısımlar yer alacaktır. O kısımların üzerini tıkladığınızda size kullanıcı adı ile takipçi yolla bölümüne istediğiniz Instagram hesabınıza bedava takipçi yollamanızı sağlayacaktır. O kısıma kendi kullanıcı adınızı yazıp yolla dediğiniz takdirde kendi hesabınızın takipçi sayısını arttırmış olacaksınız. Hemde bunu hiçbir ücret ödemeden tamamıyla bedavaya yapmış olacaksınız. Dilerseniz 10k takipçili sayfalar yapıp bunları satar ve bütçenize katkı sağlarsınız…

Yorum Yap
0 Yorum yapan