Rihanna’nın Paylaştığı Reklam Afişi Beğeni Rekoru Kırdı

Rihanna’nın Paylaştığı Reklam Afişi Beğeni Rekoru Kırdı

Ünlüler Instagram’da çok fazla kişi tarafından takip edilip beğenilmekte. Öyle ki bir çok fenomen hesabı ünlülerden oluşmakta. Instagram fenomenleri listesinde ilk sıraları zaten tanıdığımız ünlüler oluşturmaktadır. Bu ünlülerin başında Rihanna gelmektedir. Rihanna’nın geçtiğimiz senelerde Instagram hesabından yaptığı cesur ve çıplaklık içeren paylaşımları sebebi ile hesabı kapatılmıştı. Ancak yeniden hesap açarak Instagram mecrasında tekrardan boy göstermeye devam Rihanna geçtiğimiz günlerde paylaştığı bir afişle Instagram tarihinin en çok beğeni gönderilen içeriği rekoru kırdı.

 

Rihanna’nın Instagram Hesabı Kapatıldı

Geçtiğimiz yıllarda hesabı kapatıldı ancak pes etmedi. Sosyal medya danışmanları ile bir takım toplantılardan sonra tekrardan Instagram platformu giriş yaptı. Dünya çapında en çok takip edilen ve adından söz ettiren Rihanna, aynı kulvarda olduğu bir çok rakibini takipçilerinin sayısı bakımından alt etti.

Rihanna çok fazla gündem oluyor

Rihanna isminden en çok söz ettiren ünlü şarkıcılardan bir tanesi. Cesur klipleri ile sürekli ilgi odağı olmayı başarmıştır. Geçtiğimiz hafta Drake çektiği cesur klip yine adından çok fazla söz ettirdi. Kendisine olan ilgi sürekli arttıran Rihanna son paylaştığı afişle Instagram’da rekora imza attı. Drake ile ilişkileri karmaşık bir biçimde devam ederken çekmiş oldukları klibin afişi insanlar tarafından o kadar çok beğenildi ki, Instagram tarihinin en çok beğeni alan içeriği haline geldi.

Instagram’da En Çok Beğeni Alan Paylaşım

İnsanlar arasında kaç bin beğeni aldığı merak edilen söz konusu afiş paylaşımına 800.000 beğeni alarak bir rekor kırdı. Rihanna ve Drake geçtiğimiz aylarda tekrar barıştıklarını duyurmalarının üzerinden zaten dikkatleri üzerine çekmişlerdi. Bununla alakalı olarak paylaşın afiş dedikodulara gebe oldu.

Rihanna ve Drake iş için mi beraber oluyorlar sorusu insanlar aklını kurcalama başlamışken, ilişkileri ile alakalı bir çok mesaj aldılar. Klibine ait bir poster biçiminde olan bu afiş paylaşımın altına takipçileri tarafından çok fazla soru yöneltildi. Ancak hiç bir soruya cevap vermeyen ikili sessizliklerini korudular. Herhangi bir açıklamada bulunmayı tercih etmediler. “Takipçilerinin akıllarında soru işareti bırakarak odak noktası olmayı devam ettirecekler” söylentileri kulaktan kulağa yayılıyor.

Yorum Yap
0 Yorum yapan