Hadi Bilgi Yarışması Nedir? Joker ve İpuçları

Hadi Bilgi Yarışması Nedir? Joker ve İpuçları

Gelişiyoruz, ilerliyoruz, üretiyoruz… Evet, son zamanlarda ciddi atılım yapan fiili ve fikri çalışmalarımız bizleri adım adım başarıya götürüyor ve istihdam sağlıyor. Tabi bu başarı ve istihdamın arka planında güçlü yatırımcıların etkisi de bir hayli fazladır.

 

Maalesef parasız nefes bile alamayacağımız günümüzde yatırımın etkisini azımsamamak elzemdir. Peki, nedir bu yatırıma mazhar ve övdüğümüz proje. Tabi ki HADİ adlı bilgi yarışması.

Nedir Bu Hadi?

Canlı yayın yaparak çevrim içi platform üzerinde 12 soru soran ve 12 de 12 yapan kullanıcılar arasında belirli bir para ödülü paylaştıran; hem eğlendiren hem kazandıran bir platform. Günün belirli saatlerine mahsus (Her gün 20.30’da canlı olarak yayınlanan oyun, Çarşamba ve Perşembe günleri 12.30 ve 20.30 olmak üzere günde iki kere yayınlanıyor.) başlatılan bu yarışmada canlı olarak sorulan sorulara belirli bir süre tanınarak cevaplamaları isteniyor. Soruyu doğru cevaplayanlar bir sonraki soruya geçerek yanlış cevaplayanlar elenen kategorisinde oluyor. “Yanlış cevap verdik hiç joker hakkımız olmayacak mı?” dediğinizi duyar gibiyim. Elbette ki var, tabi TURKCELL’li iseniz. TURKCELL’li olmak ve BİP uygulamasını kullanmak şartının yanında adınızı referans göstererek uygulamaya her gelen arkadaşınız içinde bir joker hakkı elde etmeniz mümkün ve kolaydır.

2018’in Şubat ayında hayata geçirilen bu projesi, Türk girişimciler tarafından oluşturulmuş olup Oscar Ödüllü Nick Reed’te kurucular arasındadır. Kurucular haricinde şu an Hadi uygulamasında 11 kişilik bir ekipten söz etmek mümkündür.

Hadi Bilgi Yarışması Para Kazanmak

Hadi bakalım diyerek başladığınız bu yarışmada 1. olduğunuz da ne yapmanız gerektiği hususunda şunları diyebiliriz.

12 soru bilerek yarışmayı kazandınız. Muhtemelen sizinle birlikte kazanan yüzlerce kişi olacaktır. Kazanılanlara verilecek para ödülü kaç kişi kazanmışsa o kadar sayıya bölünecek ve hesabınıza yatırılacak. Ödülünüz en çok üç iş gününde teslim edilecek bundan hiç şüpheniz olmasın. Hadi uygulamasının başarısıyla iftihar ediyor, istatistiklere göre Instagram, Facebook ve Twitter gibi dünya devlerinden sonra 6. Sırada indirilen uygulama olarak yürekten tebrik ediyoruz. Gönül ister ki daha niceleri çıkar ve hem ülkemizin hem de milletimizin göğsünü kabartır.

Hadi Uygulamasının İpuçları

  • Uygulamayı kesinlikle farklı telefonlar ile aynı anda açıp oynarsanız şansınızı arttırırsınız.
  • Uygulamayı oynamadan önce bilgisayarı hızlı kullanan birisine ihtiyacınız olabilir. (soruların cevaplarını Google’a sormak gerekir bazen)
  • İlk 5 soru genellikle kolay olacağı için baştan kendinize stres yaparak kolay sorularda elenmeyin.
  • Genellikle 6. ya da 7. sorularda HadiOynaLive Instagram hesabında yayınlanan ipuçlarını takip edin.
  • Jokerler kazanmak için referans kullanıcılar oluşturabilirsiniz. 1 yarışmada 1 defa joker kullanabileceğinizi unutmayın.

Hadi Bilgi Yarışması Güncel Joker Kodları için Hadi Bilgi Yarışması Joker Kodları – Sürekli Güncel! adlı sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 

Yorum Yap
0 Yorum yapan