Facebook Toplu Mesaj Silme Nasıl Yapılır?

Facebook Toplu Mesaj Silme Nasıl Yapılır?

Facebook hayatımıza girdiğinden bu yana mesajlar ve bu mesajları silme durumu sürekli karşımıza çıkmıştır. Gelen kutusunda biriken ve hiç bir zaman kolaylıkla silinemeyen bu mesajları nasıl sileceğinizi bilmiyorsanız okumaya devam edin. Facebook mesajlarını toplu olarak silmek nasıl yapılır sizlere bunu anlatmaya çalışacağız. Facebook mesajlarını hızlı bir şekilde nasıl silebilirim? Facebook gelen kutusunu toplu boşaltma nasıl yapılır? gibi sorularınıza yanıtlar bulacaksınız.

 

Facebook Toplu Mesaj Silme Kodu

Google Chrome tarayıcınız ile boş bir alana sağ tıklayıp açacağınız ekrandan source kısmını açmalısınız. Açılan ekranda imlecin yanım söndüğü kısma aşağıdaki facebook toplu mesaj silme kodunu yazıp entera basmanız yetecektir. Tüm mesajları ayırt etmeksizin silecektir.

var start=true;setInterval(function(){
if(start){
var list=document.querySelector("#wmMasterViewThreadlist");list.querySelector("._k_").click()
var tools = document.querySelector("#u_0_18"); tools.querySelector("._51sy").click();
var dlte = document.getElementsByClassName("_54nf")[0]; var dl = dlte.querySelectorAll("li")[17]; dl.getElementsByClassName("_54nc")[0].click();
var cnf = document.getElementsByClassName("rfloat mlm")[0]; cnf.getElementsByClassName("uiButtonConfirm")[0].click();
var count = list.querySelectorAll("._k_");
console.log(count.length);
if(count.length == 1){console.log("Yüklenmesini bekleyin...");start=false;var more = document.querySelector("._2to");more.querySelector(".uiMorePagerPrimary").click();setTimeout(function(){start=true}, 3000);}
}
}, 500);

 

  • Facebook Mesajlarını Toplu Olarak Telefondan Nasıl Silerim?

Facebook mesajlarınızı mobil bir uygulama sayesinde (yan uygulama) silebilirsiniz. Facebook messenger ile toplu facebook mesajlarını silmeniz malesef mümkün değildir. Bunun yerine yan uygulama kullanarak toplu mesaj silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Facebook Fast Delete Messages eklentisi ile facebook mesajlarınızı ve gelen kutunuzu hızlıca boşaltabilirsiniz. Uygulama üzerinden hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Bu yüzden şifreleriniz ya da kişisel bilgilerinizin çalınacağını düşünmenize gerek yok. Uygulamayı telefonunuza kurup çalıştırmanız ve ardından silmek istediğiniz mesajları gelen kutunuzdan sonsuza kadar kaldıra bilirsiniz.

  • Bilgisayar üzerinden Facebook mesajlarını toplu olarak Silmek

Bilgisayar üzerinden de bu uygulamanın bilgisayar sürümlerine ulaşarak silme işlemini yapabilirsiniz. Windows işletim sistemi için Chrome üzerinden Facebook Fast Delete Messages eklentisini çalıştırarak ulaşabilirsiniz. Yapamanız gereken, Facebook sayfanızı açmak ve chrome tarayıcınızda sağ üst taraftaki uygulamayı çalıştırmak oalcaktır. Kolaylıkla mobil de olduğu gibi bu işlemi yapabileceksiniz.

Toplu Mesaj Silme Programları

  • Facebook- Delete all messages,
  • Messenger Cleaner,
  • Messenger Message Cleaner
  • Delete all messages for Facebook’tur.

Yukarıda isimleri geçen programları kullanarak facebook mesajlarınızı toplu ve hızlı bir şekilde silebilirsiniz. Yukarıdaki programların tamamını sizlere anlatmamıza gerek yok. Hemen hemen her program bir birinin benzeridir. Kurulum ve kullanım açısından Facebook Fast Delete Messages ile benzerlik gösterecektir.

Yorum Yap
0 Yorum yapan