Facebook Sayfa Beğeni Satın Al

Facebook Sayfa Beğeni Satın Al

Facebook sayfa beğenisi satın almak çok önemlidir. Yazımızda da bahsi geçtiği üzere facebook çok fazla kullanılan insanlar arasında en yaygın kullanılan bir sosyal medya aracı olduğu için bu sosyal mecrada potansiyel müşterilerinize ulaşmanız daha kolay ve çok daha büyük kitleler olacaktır.

Son zamanlarda instagram’ın yükselişi ile facebook’un pabucu dama atıldı diye düşene bilirsiniz. Ancak sanıldığının aksine facebook dünyada en çok kullanılan sosyal mecralardan birisidir. Facebook sayfanız dan yapacağınız bir paylaşım instagram da ulaşacağınız kitleden çok daha fazlasına ulaşacak aslına bakarsanız potansiyel müşteri kitlenize çok daha fazla yaklaşacaksınız. Facebook kullanan insanların sayısı sabit kaldığı ve olabildiğine yüksek olduğu sanılıyor ki facebook artık kullanılmayan bir sosyal medya uygulaması. Hayır tam tersine facebook dünyada en çok aktif kullanıcın bulunduğu bir sosyal medya uygulamasıdır. Bunu şu şekilde düşünürseniz daha net anlayacaksınız. Facebook artık bir sosyal medya ve etkileşim aracı değil, bir sosyal platform ya da sosyal sabit profil yayın aracıdır. Evet tam olarak bu tanım facebook uygulamasının neden bu kadar çok kullanıldığının ilk açıklaması olabilir. İkinci açıklamasından bahsedecek olursak Facebook alışıla gelmiş 2005 yıllarına dayanan köklü bir uygulamadır. Bu köklü yapıdan kaynaklı olarak kullanıcılar facebook’u çok iyi tanımış ve çok fazla öğrenmişlerdir. Dolayısıyla facebook instagram’a oranla çok daha fazla tanındık ve çok daha büyük bir geçmişe sahip olduğu için instagram dan çok daha fazla kullanıcısı vardır.

Facebook Sayfa Beğeni Satın Almak Neden Önemli?

Facebook Sayfa Beğeni Satın Almak Neden Önemli?

Facebook Sayfa Beğeni Satın Almak Neden Önemli?

Çok daha büyük kitleye sahip olan facebook sizin sayfanızı beğenen insanlarla dolacaktır. Eğer bir ticaret işletmeniz var ise bu sosyal mecra tam size uygun bir alandır. Facebook üzerinden yapacağınız satış işlemleri her şeyden daha kolay olacak, çok daha fazla müşteriye hitap edebileceksiniz. Müşterileriniz sizleri çok daha fazla takip edecek. Aslına bakarsanız çok daha fazla müşteri çok daha fazla para kazancı ve çok daha fazla ürün demek olacak. Yani siz facebook üzerinden satış yaparak çok daha fazla kazanabilirsiniz. Markanızı ve işletmenizi tanıta bileceğiniz, özel etkinlikler kampanyalar oluşturabileceğiniz bir çok özellik ile facebook sosyal mağazacılık için çok çok önemli bir mecradır.

Yorum Yap
0 Yorum yapan