Yandex Toloka Nedir?

Yandex Toloka Nedir?

İnternetten para kazanma terimi iyice sıklaştı. Yandex de bu konuya el attı .Gerçi el atalı yıllar oldu ama pek dile getirildiğini görmedim. İsterseniz Yandex Toloka ile para kazanmadan bahsetmeye geçelim.

Öncelikle buradan yandex toloka sitesini girelim. Daha sonra kayıt olup giriş yap dedikten sonra artık en önemli kısmı geçmiş oluyoruz.

Yandex botları Google kadar iyi olmadığı için bu web sitelerinin içeri hakkında biz kullanıcıları ücret karşılığında kullanıyor diyebiliriz.Size günlük görevler veren yandex toloka da sistem nasıl çalışıyor isterseniz o kısma gelelim.

Yandex size günlük görevler veriyor. Size web siteleri sunuyor ve içeriği hakkında cevap vermenizi bekliyor. Doğru yada yanlış cevap vermeniz hiç önemli değil. Fakat doğru cevap verirseniz günlük görevler daha fazla sıklaşabilir ve daha fazla para kazanabilirsiniz. Uğraşmak istemeyip hile kullanarak cevap vermek istiyorsanız yandex sizi direk engeller ve hiçbir kar elde edememiş olursunuz.

Yandex size kazandığınız parayı PayPal üzerinden gönderir.Bu arada bu yöntem ile çok fazla para kazanmayı hayal etmeyin ama size bir ek gelir kapısı oluşturabilir.Size iyi kazançlar.

Yorum Yap
0 Yorum yapan