Takipçi Almanın Faydaları – Kullanıcı Sayısının Önemi

Takipçi Almanın Faydaları – Kullanıcı Sayısının Önemi

Değerli okuyucularımız için farklı bir içerikli yazıyı kaleme alıyoruz. Bu yazımızda Instagram takipçi satın almanın faydaları nelerdir? O konuda bilgi vermeye çalışacağız.

Bildiğiniz üzere ülkemizde çok revaçta olan sosyal paylaşım sitesi Instagramın yüz binleri aşkın hatta milyonlar diye tabir edeceğimiz bir aktif kullanıcı sayısına ulaştı. Durum böyle olunca takipçi sayıları da önemli hal almaya başladı. Maalesef bir profiline girdiğimizde yaptığımız ilk şey takipçi sayılarına bakmak. Takipçi sayısına göre böbürlenme ve ego tatmine başvuracağız İşte bu olay sonucunda Instagram takipçi satın alma durumu söz konusu oluyor. Kişiler belirli bir ücret veya ücretsiz havuz takipçi sistemleri ile takipçilerini arttırabilirler ya da para karşılığında takipçi satın alabilirler.

Peki insanlar sadece ego tatmini için mi Instagram hesabı için takipçi alır? Bu sorunuza kısmen evet kısmen hayır demek durumundayız. Çünkü kişiler ego tatmini yanında  içeriklerini ön plana çıkarma ve eğer şirket hesabı ise kurumsallık yakalamayı amaçladıkları için alabilirler. Çünkü biraz düşününce takdir edersiniz ki takipçisi daha çok olan hizmetin veya şirketin veya kişinin daha güvenilir olduğu kanısına varıyoruz. İşte o şirket, kişi veya hizmet sayfa kullanıcıları bizlerin böyle düşünmesi için takipçi satın alıyorlar.

Zaman zaman hepimiz yapmışızdır. “takipçi sayım az biraz takipçi satın alayım” veya “arkadaşımınkini geçmem lazım ben ondan daha güzel içerikler yapıyor ve paylaşıyorum” gibi bahanelerle takipçi satın alan kişiler vardır. Takipçim 900 ya neden 1k değil gibi düşüncelere de kapılabiliriz ki çoğumuz kapıldık zaten…

Toparlayacak olursak. Takipçi satın alma, kurumsallaşma, kişilere güven açısından önemli o yüzden abartıya kaçmamak şartı ile hesabınızı geliştirmek amacıyla takipçi satın almanızda herhangi bir beis yoktur. İçiniz ferah olsun, para benim değil mi kardeşim istediğimi alırım deme hakkına sahipsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan